0

Dražba Rokycany

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Dražba Rokycany. Celkem 6 nabídek v kategorii Dražba a lokalitě Rokycany odpovídá Vašim požadavkům.

Aktuální nabídky (6)

Dražba RD s pozemky a garáží - podíl 1/4

Zařazení: prodej domů Rokycany, Lhotka u Radnic

Stav domu: -

Jedná se o samostatně stojící, patrový, podsklepený rodinný dům s přistavěným podkrovím. Konstrukce je zděná a stavebně-technický stav je dobrý. Bližší informace ve znaleckém posudku.Druhý podíl na nemovitosti o velikosti 3 ve vlastnictví p. Martina...

Dražba RD s pozemky- podíl 3/4, okr. Rokycany

Zařazení: prodej domů Rokycany, Lhotka u Radnic

Stav domu: -

*Pozn.: Druhy podíl na nemovité věci o velikosti 1 ve vlastnictví Jany Sekerkové, bude rovněž dražen dne 7.4.2016 v 09:00 hodin prostřednictvím elektronického systému dražeb na adrese portálu www.drazby-exekutori.cz

Dražba rekreační chaty s pozemky a příslušenstvím, okr. Rokycany

Zařazení: prodej rekreačních objektů Rokycany

Stav nemovitosti: -

Přízemní, dřevěná podsklepená stavba nepravidelného půdorysu. Celkový stavebně-technický stav a údržba je v dobrém stavu s pravidelnou údržbou. Bližší informace ve znaleckém posudku.

120EX18472/12 podíl 1/2 rodinného domu s pozemky v obci Mýto, okres Rokycany

Zařazení: prodej domů Rokycany, Mýto

Stav domu: -

Jedná se o podíl 1/2 budovy s pozemky v Mýtě, okres Rokycany. Dům jesamostatně stojící, zděný a podsklepený s jedním nadzemním podlažím a supraveným podkrovím v sedlovém krovu. Vytápění objektu je řešeno jako ústředníplynovým kotlem. Zásobení vodou vlastní...

Dražba ideálního podílu 5/6 pozemku (7 391 m2), Příkosice, okr. Rokycany

Zařazení: prodej pozemků Rokycany, Příkosice

Plocha pozemku: m2

Předmětem dražby je podíl 5/6 na pozemcích zapsaných pod parc. č. 870 (orná půda) v kat. území Příkosice, obec Příkosice, okres Rokycany, vše zapsáno na LV 202.

Dražba zemědělského pozemku (7 823 m2), okr. Rokycany

Zařazení: prodej pozemků zemědělská půda Rokycany, Mirošov

Plocha pozemku: m2

Pozemek se nachází cca 650 m severozápadně od okraje zastavěné části města Mirošov. Jedná se o zemědělský pozemek nepravidelného tvaru. Je svažitý k jižní straně. Bližší informace ve znaleckém posudku.

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Dražba a lokalitě Rokycany z celkového počtu 6.

Často hledané:

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle kategorie

Informace o okrese

Okres Rokycany leží v severovýchodní části Plzeňského kraje. Na východě sousedí se Středočeským krajem. Jeho celková rozloha činí 575 km2. Severní část území je tvořena Křivoklátskou vrchovinou a jižní část je tvořena Brdy. Nejvýše položeným místem je Radeč s nadmořskou výškou 721 metrů. Územím protéká řeka Klabava a podél západní hranice teče řeka Berounka. V roce 2010 byl počet obyvatel okresu Rokycany 47 tisíc a hustota obyvatelstva byla 82 osob na km2. Počet obcí v okrese je 68, z toho 6 má statut města. Sídlem je město Rokycany.