0

Dražba Rychnov nad Kněžnou

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Dražba Rychnov nad Kněžnou. Celkem 2 nabídek v kategorii Dražba a lokalitě Rychnov nad Kněžnou odpovídá Vašim požadavkům.

Aktuální nabídky (2)

Dražba rekreační chaty s pozemkem a příslušenstvím - podíl 3/8, okr.Rychnov nad Kněžnou

Zařazení: prodej rekreačních objektů Rychnov nad Kněžnou, Orlické Záhoří

Stav nemovitosti: -

Obec Orlické Záhoří se nachází vKrálovéhradeckém kraji cca 20 km severně od města Žamberk a cca 18 kmseverovýchodně od města Rychnov nad Kněžnou. Rozkládá se v Orlickozáhorskébrázdě, na pravém břehu řeky Divoké Orlice, při státní hranici s Polskourepublikou....

Dražba pozemků (6852 m2) - podíl 15/72, okr. Rychnov nad Kněžnou

Zařazení: prodej pozemků Rychnov nad Kněžnou, Žďár nad Orlicí

Plocha pozemku: m2

Oceňované pozemky se nacházejí na východním okraji zastavěné části obce Světlá. Jedná se o sousedící pozemky nepravidelných tvarů. Jsou mírně svažité k severní straně. Bližší informace ve znaleckém posudku.

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Dražba a lokalitě Rychnov nad Kněžnou z celkového počtu 2.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle kategorie

Nemovitosti dle města

Informace o okrese

Okres Rychnov nad Kněžnou leží ve východní části Královehradeckého kraje. Na jihu sousedí s Pardubickým krajem a na jihovýchodě hraničí s Polskem. Jeho rozloha je 982 km2. V roce 2010 zde žilo 79 tisíc obyvatel a hutota obyvatel byla pouhých 81 osob na km2. Okres se dělí na 80 obcí, z nich 9 má statut města. Jihozápadní část území má rovinný charakter a v severovýchodní části se nachází Orlické hory. Nejvýče položeným místem je Velká Deštná s nadmořskou výškou 1115 metrů. Okresem protéká řeka Orlice s přítoky Divoká a Tichá Orlice.