0

Dražba Semily

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Dražba Semily. Celkem 3 nabídek v kategorii Dražba a lokalitě Semily odpovídá Vašim požadavkům.

Aktuální nabídky (3)

Dražba RD s pozemky - podíl 5/6, okr. Turnov

Zařazení: prodej domů Semily, Turnov

Stav domu: -

131 EX 2996/15-106, 131 EX 2997/15-77, 131 EX 2998/15-134 a 087 Ex 4381/14- 40.Při stanovení obvyklé ceny bylo předpokládáno, že pozemky jsou volné a připravené k zastavění vsouladu s jejich nejvyšším a nejlepším využitím. V případě stanovení obvyklé...

Dražba RD s pozemky a příslušenstvím - podíl 1/4, okr. Semily

Zařazení: prodej domů Semily, Mírová pod Kozákovem

Stav domu: -

Jedná se o samostatnou, přízemní roubenku s obyvatelným podkrovím. Fasáda je nezateplená, stavebně-technický stav je odpovídající dobré údržbě. Bližší informace ve znaleckém posudku.

Dražba RD 1+1 s pozemky - podíl 1/3, okr. Semily

Zařazení: prodej domů Semily, Příkrý

Stav domu: -

Celkový popis nemovitosti: Oceňované nemovitosti se nachází v zástavbě rodinných domů na jihozápadě obce. Jedná se o přízemní, krajní, řadový rodinný dům na svažitém, neoploceném pozemku. Příjezd je po zpevněné asfaltové komunikaci.Při prohlídce nebyly...

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Dražba a lokalitě Semily z celkového počtu 3.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle kategorie

Nemovitosti dle mikroregionu

Informace o okrese

Okres Semily se nachází ve východní části Libereckého kraje. Na jihozápadě sousedí se Středočeským krajem, na jihovýchodě s Královehradeckým krajem a na severu hraničí s Polskem. Rozloha okresu je 699 km2. Počet obyvatel byl v roce 2010 necelých 75 tisíc a na 1km2 připadalo 106 obyvatel. Z celkového počtu 65 obcí je 9 měst. Povrch okresu je členitý. Severní část území leží v Krkonoších a oblast Českého ráje na jihozápadě je nížinatá. Okresem protéká řeka Jizera.