0

Dražba Semily

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Dražba Semily. Celkem 2 nabídek v kategorii Dražba a lokalitě Semily odpovídá Vašim požadavkům.

Aktuální nabídky (2)

Dražba bytu 3+1 (63,80 m2) s garáží a příslušenstvím, okr. Semily

Zařazení: prodej bytů Semily

Stav bytu: -

Nemovitost BD je situována v severní okrajové části města Semily, v blízkosti ZŠ, gymnázia,dětského domova, krematoria a Palackého sadů. Stavba BD je situovaná v okolí obdobnýchbytových domů pro bydlení. Nemovitosti jsou přístupné z ulice Nad Školami,...

Dražba RD s pozemky a příslušenstvím - podíl 1/4, okr. Semily

Zařazení: prodej domů Semily, Mírová pod Kozákovem

Stav domu: -

Jedná se o samostatnou, přízemní roubenku s obyvatelným podkrovím. Fasáda je nezateplená, stavebně-technický stav je odpovídající dobré údržbě. Bližší informace ve znaleckém posudku.

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Dražba a lokalitě Semily z celkového počtu 2.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle kategorie

Nemovitosti dle mikroregionu

Nemovitosti dle města

Informace o okrese

Okres Semily se nachází ve východní části Libereckého kraje. Na jihozápadě sousedí se Středočeským krajem, na jihovýchodě s Královehradeckým krajem a na severu hraničí s Polskem. Rozloha okresu je 699 km2. Počet obyvatel byl v roce 2010 necelých 75 tisíc a na 1km2 připadalo 106 obyvatel. Z celkového počtu 65 obcí je 9 měst. Povrch okresu je členitý. Severní část území leží v Krkonoších a oblast Českého ráje na jihozápadě je nížinatá. Okresem protéká řeka Jizera.