0

Dražba Strakonice

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Dražba Strakonice. Celkem 3 nabídek v kategorii Dražba a lokalitě Strakonice odpovídá Vašim požadavkům.

Aktuální nabídky (3)

120 EX 25183/14-642 - pozemky v obci Jinín, okres Strakonice

Zařazení: prodej pozemků Strakonice, Jinín

Plocha pozemku: m2

Jedná se o pozemky v obci Jinín, okres Strakonice. Pozemky jsou nepravidelné, mírně až středně svažité a nejsou oplocené.

Dražba RD (88,75 m2) s pozemkem - podíl 1/6, okr. Strakonice

Zařazení: prodej domů Strakonice, Přechovice

Stav domu: -

Popis polohy:Draženénemovité věci se nachází v absolutním centru obce Přechovice, v souvislezastavěné části obce. V těsném sousedství je obecní úřad s knihovnou. Vokolí převažují pole a lesy. Okolní zástavba:Jednáse o tradiční venkovskou lokalitu bydlení,...

120 EX 2688/08 podíl 1/2 pozemků v k.ú. Sedlice u Blatné

Zařazení: prodej pozemků zemědělská půda Strakonice, Sedlice

Plocha pozemku: m2

Jedná se o podíl 1/2 pozemků v k.ú. Sedlice u Blatné, okres Strakonice. Jde o sousedící zemědělské pozemky nepravidelných tvarů. Jsou mírně svažité k jihovýchodní straně. Na jižní straně jsou hraničené travnatým porostem a nacházejí s v lánu. K pozemkům...

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Dražba a lokalitě Strakonice z celkového počtu 3.

Často hledané:

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle kategorie

Nemovitosti dle mikroregionu

Nemovitosti dle města

Informace o okrese

Okres Strakonice se nachází v severozápadní části Jihočeského kraje. Na západě sousedí s Plzeňským krajem a na severu se Středočeským krajem. Velká část území má charakter pahorkatiny. Středem okresu protéká řeka Otava. S rozlohou 1032 km2 jsou Strakonice nejmenším okresem kraje. Počet obyvatel je 71 tisíc a hustota populace je 68 obyvatel na km2. Do okresu náleží 112 obcí a z toho má 6 statut města. Sídlem okresu je město Strakonice.