0

Dražba Strakonice

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Dražba Strakonice. Celkem 2 nabídek v kategorii Dražba a lokalitě Strakonice odpovídá Vašim požadavkům.

Aktuální nabídky (2)

120 EX 10863/07-190 - pozemky (vodní plocha) v obci Kocelovice, okres Strakonice

Zařazení: prodej pozemků les Strakonice, Kocelovice

Plocha lesa: m2

Jedná se o pozemky v obci Kocelovice, okres Strakonice. Pozemky se nacházejí severozápadně od zastavěnéčásti obce Hajany. Jedná se o nesousedící pozemky nepravidelných tvarů, na velké části pozemků se nachází vodní nádrž Kahoun. Na okraji pozemku parc....

120 EX 10863/07-189 - pozemek v obci Lnáře, okres Strakonice

Zařazení: prodej pozemků zemědělská půda Strakonice, Lnáře

Plocha pozemku: m2

Jedná se o pozemek v obci Lnáře, okres Strakonice. Pozemek se nachází jihovýchodně od okraje zastavěnéčásti obce Lnáře. Jedná se o zemědělský rovinný pozemek nepravidelného tvaru, vede k němu zpevněnákomunikace.

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Dražba a lokalitě Strakonice z celkového počtu 2.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle kategorie

Nemovitosti dle města

Informace o okrese

Okres Strakonice se nachází v severozápadní části Jihočeského kraje. Na západě sousedí s Plzeňským krajem a na severu se Středočeským krajem. Velká část území má charakter pahorkatiny. Středem okresu protéká řeka Otava. S rozlohou 1032 km2 jsou Strakonice nejmenším okresem kraje. Počet obyvatel je 71 tisíc a hustota populace je 68 obyvatel na km2. Do okresu náleží 112 obcí a z toho má 6 statut města. Sídlem okresu je město Strakonice.