0

Dražba Strakonice

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Dražba Strakonice. Celkem 2 nabídek v kategorii Dražba a lokalitě Strakonice odpovídá Vašim požadavkům.

Aktuální nabídky (2)

120 EX 20225/10 - podíl 1/2 pozemku v Němčicích, okres Strakonice

Zařazení: prodej pozemků Strakonice, Němčice

Plocha pozemku: m2

Jedná se o podíl 1/2 pozemku v Němčicích, okres Strakonice. Pozemek se nachází na okraji zastavěné části na západní straně obce. Část pozemku je oplocená. K pozemku je dobrý přístup po zpevněné komunikaci. Pozemek je svažitý k severu. Přípojky IS jsou...

Dražba pozemků (4 949 m2) - podíl 5/8, okr. Strakonice

Zařazení: prodej pozemků Strakonice, Přešťovice

Plocha pozemku: m2

Pozemky se nacházejí cca 900 m jihovýchodně od okraje zastavěné části obce Přešťovice. Jedná se o soubor sousedících, zemědělských a rovinných pozemků. pravidelných tvarů. Bližší informace ve znaleckém posudku.

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Dražba a lokalitě Strakonice z celkového počtu 2.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle kategorie

Nemovitosti dle města

Informace o okrese

Okres Strakonice se nachází v severozápadní části Jihočeského kraje. Na západě sousedí s Plzeňským krajem a na severu se Středočeským krajem. Velká část území má charakter pahorkatiny. Středem okresu protéká řeka Otava. S rozlohou 1032 km2 jsou Strakonice nejmenším okresem kraje. Počet obyvatel je 71 tisíc a hustota populace je 68 obyvatel na km2. Do okresu náleží 112 obcí a z toho má 6 statut města. Sídlem okresu je město Strakonice.