0

Dražba Šumperk

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Dražba Šumperk. Celkem 3 nabídek v kategorii Dražba a lokalitě Šumperk odpovídá Vašim požadavkům.

Aktuální nabídky (3)

120 EX 3482/10 - pozemek s příslušenstvím v Šumperku

Zařazení: prodej pozemků zahrada Šumperk

Plocha zahrady: m2

Jedná se o pozemek s příslušenstvím v Šumperku. Pozemek se nachází v zahrádkářské kolonii, v rovinném terénu a je přístupný po veřejné komunikaci. Součástí je stavba přízemní dřevěné chaty, stavebně-technické vybavení stavby a přípojky IS. Příslušenstvím...

120EX41160/10 podíl o velikosti 1/2 rodinného domu v obci Velké Losiny,

Zařazení: prodej domů Šumperk, Velké Losiny

Stav domu: -

Jedná se o ideální spoluvlastnický podíl o velikosti 1/2 rodinného domuv obci Velké Losiny, okres Šumperk. Jde o řadový, vnitřní, patrový rodinnýdům o dispozici 4+1. Dům je podsklepený. Konstrukce budovy je montovaná,smíšená dřevotříska a její stavebně-technický...

Dražba bytového domu s pozemkem (156 m2) - podíl 1/2 a pozemky (465 m2) - podíl 1/6, okr. Šumperk

Zařazení: prodej činžovní domy Šumperk, Jindřichov

Stav domu: -

Jedná se o bytový dům ze smíšeného zdiva, se dvěma nadzemními podlažími, bez využitého podkroví. Bytový dům je nepravidelného půdorysného tvaru. Bližší informace ve znaleckém posudku.

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Dražba a lokalitě Šumperk z celkového počtu 3.

Často hledané:

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle kategorie

Nemovitosti dle mikroregionu

Nemovitosti dle města

Informace o okrese

Okres Šumperk leží v Olomouckém kraji. Na východě sousedí s Moravskoslezským krajem, na západě s Pardubickým krajem a na severozápadě hraničí s Polskem. Povrch je velmi členitý. Nadmořská výška se zvedá směrem z jihu k severu. Na východě okresu je Nízký Jeseník, na severu Hrubý Jeseník a na západě jsou Orlické hory. Okresem protékají řeky Morava a Desná. Šumpersko má rozlohu 1313 km2 a řadí se tak na druhé místo v kraji. V 78 obcích (8 měst) žije 125 tisíc obyvatel. Hustota populace činí 95 osob na km2. Sídlem okresu je město Šumperk.