0

Dražba Svitavy

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Dražba Svitavy. Celkem 3 nabídek v kategorii Dražba a lokalitě Svitavy odpovídá Vašim požadavkům.

Aktuální nabídky (3)

Dražba zemědělské stavby - stodola - podíl 1/2, okr. Svitavy

Zařazení: prodej komerčních nemovitosti Svitavy, Koclířov

Stav nemovitosti: -

Oceňované nemovité věci se nachází na okraji obce, v zástavbě rodinných domů. Jedná se o rodinný dům, který zcela vyhořel 16.01.2010 a stodolu na rovinatém, neoploceném pozemku. Příjezd je po asfaltové komunikaci. Požárem zničený rodinný dům má nulovou...

Podíl 1/4 na RD a lesních pozemcích v Třebařově

Zařazení: prodej pozemků les Svitavy, Třebařov

Plocha lesa: m2

Dražen je ideální spoluvlastnický podíl o velikosti 1/4 na lesních pozemcích a rodinném domě v obci Třebařov (RD na adrese Třebařov 125, 56933 Třebařov).

120 EX 27389/13 rodinný dům s pozemkem v Jaroměřicích

Zařazení: prodej domů Svitavy, Jaroměřice

Stav domu: -

Jedná se o řadový, krajní, přízemní rodinný dům s pozemkemv Jaroměřicích, okres Svitavy. Konstrukce budovy je zděná a jejístavebně-technický stav je odpovídající průměrné údržbě. Dům je určen kekompletní rekonstrukci a modernizaci. K domu...

220 000,- Kč
Nová

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Dražba a lokalitě Svitavy z celkového počtu 3.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle kategorie

Nemovitosti dle mikroregionu

Nemovitosti dle města

Informace o okrese

Okres Svitavy se rozprostírá na jihovýchodě Pardubického kraje. Na východě sousedí s Olomouckým krajem, na jihu s Jihomoravským krajem a na jihozápadě s krajem Vysočinou. Převážná část území má pahorkatiný charakter. Okresem protékají řeky Svitava, Třebůvka a Loučná. Svitavy jsou s rozlohou 1379 km2 největším okresem v kraji. Celkový počet obyvatel je 105 tisíc a hustota zalidnění je 76 osob na km2. Okres je rozdělen na 116 obcí (7 měst). Sídlem je město Svitavy. K historicky zajímavým lokacím patří hrad Svojanov, zámek v Litomyšli a středověké opevnění města Poličky.