0

Dražba Tábor

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Dražba Tábor. Celkem 2 nabídek v kategorii Dražba a lokalitě Tábor odpovídá Vašim požadavkům.

Aktuální nabídky (2)

120EX5434/06 Lesní pozemek v k.ú. Horky u Tábora

Zařazení: prodej pozemků les Tábor

Plocha lesa: m2

Jedná se o lesní pozemek v k.ú. Horky u Tábora, okres Tábor.Pozemek je na západní straně ohraničený nezpevněnou cestou a je součástílesního porostu. Porost je na pozemku vykácený.

Dražba 627/06- Pozemky v obci Třebějice, okres Tábor

Zařazení: prodej pozemků les Tábor, Třebějice

Plocha lesa: m2

PozemkyPozemek  parc. č. 2023/3, lesní pozemek o výměře 154 m2 a pozemek ve zjednodušené evidenci PK 2040, o výměře 421 m2, v obci a katastrálním území Třebějice, okres Tábor, Jihočeský kraj, oba zapsané na listu vlastnictví č. 224, Katastrálního...

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Dražba a lokalitě Tábor z celkového počtu 2.

Často hledané:

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle kategorie

Nemovitosti dle mikroregionu

Nemovitosti dle města

Informace o okrese

Okres Tábor se rozkládá v severní části Jihočeského kraje. Na severu sousedí se Středočeským krajem a na východě s krajem Vysočina. Jeho rozloha je 1326 km2. Nadmořská výška se zvedá od jihu k severu. Okresem protéká řeka Lužnice. Na území se také nachází velké množství rybníků. Na jihu můžeme najít Horusický rybník, který je třetí největší v ČR. Počet obyvatel v okrese je 103 tisíc a hustota osídlení je 77 obyvatel na km2. Počet obcí v okrese Tábor je 110 a z toho je 8 měst. Sídlem je město Tábor.