0

Dražba Tábor

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Dražba Tábor. Celkem 3 nabídek v kategorii Dražba a lokalitě Tábor odpovídá Vašim požadavkům.

Aktuální nabídky (3)

Podíl 1/2 na lesních pozemcích v obci Skopytce, okr. Tábor

Zařazení: prodej pozemků les Tábor, Skopytce

Plocha lesa: m2

Dražen je id. spoluvlastnický podíl o velikosti 1/2 na pozemcích lesní půdy o celkové výměře 15.515 m2.  Na pozemcích je vzrostlý les, lesní porosty jsou ve věkovém rozpětí 8-107 let. Zpravidla jde o porosty smrku, borovice a dubu.

120 EX 21539/10-346 podíl 1/2 rodinného domu ve Veselí nad Lužnicí, okres Tábor

Zařazení: prodej domů Tábor, Veselí nad Lužnicí

Stav domu: -

Jedná se o podíl 1/2 rodinného domu ve Veselí nad Lužnicí, okres Tábor. Dům je řadový, vnitřní, přízemní s půdním prostorem. V pravé části domu je garáž s dřevěnými vraty sloužící zároveň jako vstup do rodinného domu. Pozemek parc. č. 748 navazuje na...

120 EX 21539/10-345 podíl 1/2 pozemků v k.ú. Veselí nad Lužnicí, okres Tábor

Zařazení: prodej pozemků zahrada Tábor, Veselí nad Lužnicí

Plocha zahrady: m2

Jedná se o podíl 1/2 pozemků v k.ú. Veselí nad Lužnicí, okres Tábor. Pozemky jsou přístupné přes sousední pozemky. Ostatní informace jsou uvedeny ve znaleckém posudku.

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Dražba a lokalitě Tábor z celkového počtu 3.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle kategorie

Nemovitosti dle mikroregionu

Nemovitosti dle města

Informace o okrese

Okres Tábor se rozkládá v severní části Jihočeského kraje. Na severu sousedí se Středočeským krajem a na východě s krajem Vysočina. Jeho rozloha je 1326 km2. Nadmořská výška se zvedá od jihu k severu. Okresem protéká řeka Lužnice. Na území se také nachází velké množství rybníků. Na jihu můžeme najít Horusický rybník, který je třetí největší v ČR. Počet obyvatel v okrese je 103 tisíc a hustota osídlení je 77 obyvatel na km2. Počet obcí v okrese Tábor je 110 a z toho je 8 měst. Sídlem je město Tábor.