0

Dražba Třebíč

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Dražba Třebíč. Celkem 2 nabídek v kategorii Dražba a lokalitě Třebíč odpovídá Vašim požadavkům.

Aktuální nabídky (2)

120 EX 36594/15 pozemek v k.ú. Kuroslepy

Zařazení: prodej pozemků Třebíč, Kuroslepy

Plocha pozemku: m2

Jedná se o pozemek v k.ú. Kuroslepy, okres Třebíč. Pozemek se nachází cca 150 m severně od okraje zastavěné části obce Kuroslepy. Pozemek je travnatý, nepravidelného tvaru, mírně svažitý k jihozápadní straně. K pozemku vede nezpevněná cesta.

120 EX 15467/13 podíl 2/14 pozemku v k.ú. Ohrazenice na Moravě

Zařazení: prodej pozemků Třebíč, Jaroměřice nad Rokytnou

Plocha pozemku: m2

Jedná se o podíl 2/14 pozemku v k.ú. Ohrazenice na Moravě, okres Třebíč. Pozemek se nachází cca 1,3 km jihovýchodně od okraje zastavěné části obce Ohrazenice v místní části Dvorek v areálu zemědělského družstva. Jde o travnatý a rovinný pozemek tvaru...

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Dražba a lokalitě Třebíč z celkového počtu 2.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle kategorie

Nemovitosti dle mikroregionu

Nemovitosti dle města

Informace o okrese

Okres Třebíč leží v jihovýchodní části kraje Vysočina. Na jihovýchodě sousedí s Jihomoravským krajem a na jihozpadě s Jihočeským krajem. Celková rozloha okresu je 1463 km2 a žije zde přibližne 114 tisíc obyvatel. Na 1 km2 připadá 78 obyvatel. V okrese Třebíč se nachází 167 obcí, z toho má 6 obcí statut města. Povrch je převážne parhokatinný. Územím protékají řeky Oslava a Jihlava, na které leží vodní nádrž Dalešice.