0

Dražba Třebíč

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Dražba Třebíč. Celkem 2 nabídek v kategorii Dražba a lokalitě Třebíč odpovídá Vašim požadavkům.

Aktuální nabídky (2)

120 EX 3677/08 rodinný dům v obci Vaneč

Zařazení: prodej domů Třebíč, Pyšel

Stav domu: -

Jedná se o rodinný dům v obci Vaneč, okres Třebíč. Objekt je samostatně stojící, podsklepený, přízemní. K domu patří oplocená zahrada. Pozemek parc. č. 18 navazuje na pozemek parc. č. St. 10 a tvoří s ním jeden funkční celek. Přístup k nemovité věci...

120 EX 36594/15 pozemek v k.ú. Kuroslepy

Zařazení: prodej pozemků Třebíč, Kuroslepy

Plocha pozemku: m2

Jedná se o pozemek v k.ú. Kuroslepy, okres Třebíč. Pozemek se nachází cca 150 m severně od okraje zastavěné části obce Kuroslepy. Pozemek je travnatý, nepravidelného tvaru, mírně svažitý k jihozápadní straně. K pozemku vede nezpevněná cesta.

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Dražba a lokalitě Třebíč z celkového počtu 2.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle kategorie

Nemovitosti dle města

Informace o okrese

Okres Třebíč leží v jihovýchodní části kraje Vysočina. Na jihovýchodě sousedí s Jihomoravským krajem a na jihozpadě s Jihočeským krajem. Celková rozloha okresu je 1463 km2 a žije zde přibližne 114 tisíc obyvatel. Na 1 km2 připadá 78 obyvatel. V okrese Třebíč se nachází 167 obcí, z toho má 6 obcí statut města. Povrch je převážne parhokatinný. Územím protékají řeky Oslava a Jihlava, na které leží vodní nádrž Dalešice.