0

Dražba Třebíč

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Dražba Třebíč. Celkem 2 nabídek v kategorii Dražba a lokalitě Třebíč odpovídá Vašim požadavkům.

Aktuální nabídky (2)

120 EX 25952/11 rodinný dům s pozemky v obci Rudíkov

Zařazení: prodej domů Třebíč, Rudíkov

Stav domu: -

Jedná se o rodinný dům s pozemky v obci Rudíkov, okres Třebíč. Objekt je samostatně stojící, patrový, podsklepený. K domu patří oplocená zahrada. Přístup k nemovité věci je po nezpevněné komunikaci.

Rodinný dům v Okarci

Zařazení: prodej domů Třebíč, Okarec

Stav domu: -

Jedná se o přízemní, částečně podsklepený rodinný dům ze smíšeného zdiva bez využitého podkroví pod sedlovou střechou krytou taškou cementovou. Parkování je možné ve vlastním průjezdu. Dům je napojen na inženýrské sítě: elektro, obecní vodovod a hloubková...

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Dražba a lokalitě Třebíč z celkového počtu 2.

Často hledané:

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle kategorie

Nemovitosti dle města

Informace o okrese

Okres Třebíč leží v jihovýchodní části kraje Vysočina. Na jihovýchodě sousedí s Jihomoravským krajem a na jihozpadě s Jihočeským krajem. Celková rozloha okresu je 1463 km2 a žije zde přibližne 114 tisíc obyvatel. Na 1 km2 připadá 78 obyvatel. V okrese Třebíč se nachází 167 obcí, z toho má 6 obcí statut města. Povrch je převážne parhokatinný. Územím protékají řeky Oslava a Jihlava, na které leží vodní nádrž Dalešice.