0

Dražba Trutnov

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Dražba Trutnov. Celkem 4 nabídek v kategorii Dražba a lokalitě Trutnov odpovídá Vašim požadavkům.

Aktuální nabídky (4)

Dražba 5558/08- Rodinný dům č.p. 57 v obci Dolní Kalná, okres Trutnov

Zařazení: prodej domů Trutnov, Dolní Kalná

Stav domu: -

Rodinný dům č.p 57Samostatně stojící přízemní  rodinný dům  čp. 57  na parcele č. St. 74 včetně  pozemků p.č. 157 a 158 v obci Dolní Kalná okres Trutnov. Celková výměra pozemků je 968 m2.

120 EX 7946/16 garáž ve Dvoře Králové nad Labem

Zařazení: prodej ch nemovitostí Trutnov, Dvůr Králové nad Labem

Stav nemovitosti: -

Jedná se o garáž ve Dvoře Králové nad Labem, okres Trutnov. Jde o řadovou, vnitřní, přízemní garáž označenou číslem 383. Vrata jsou plechová dvoukřídlá. Podlaha v garáži je betonová, pokrytá keramickou dlažbou. Přístup k nemovité věci je po nezpevněné...

Dražba pozemku (563 m2), okr. Trutnov

Zařazení: prodej pozemků Trutnov, Špindlerův Mlýn

Plocha pozemku: m2

Jedná se o pozemek parc. č. 710/161 v k.ú. Bedřichov v Krkonoších. Pozemek je lichoběžníkovitého tvaru. Pozemek je rovinatý a stojí an něm restaurační zařízení s terasou. Bližší informace ve znaleckém posudku.

120 EX 46614/10-489 - pozemek v obci Lampertice, okres Trutnov

Zařazení: prodej pozemků les Trutnov, Lampertice

Plocha lesa: m2

Jedná se o pozemek v obci Lampertice, okres Trutnov. Pozemek je na východní straně ohraničenýnezpevněnou příjezdovou cestou.

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Dražba a lokalitě Trutnov z celkového počtu 4.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle kategorie

Nemovitosti dle mikroregionu

Informace o okrese

Okres Trutnov leží na severu Královehradeckého kraje. Na západě sousedí s Libereckým krajem a na severu hraničí s Polskem. Trutnov je největším okresem v kraji s rozlohou 1147 km2. Počet obyvatel žijících na jeho území je 119 tisíc a počet obyvatel na km2 je 104. Ze 75 obcí v Trutnovsku má 12 přidělen statut města. Povrch okresu je velmi členitý. Sever je tvořen Krkonošemi a zbylá část území má pahorkatiný charakter. Nejvyšším místem okresu je Sněžka s nadmořskou výškou 1602 metrů. Směrem od severu k jihu protéhají řeky Labe a Úpa.