0

Dražba Trutnov

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Dražba Trutnov. Celkem 2 nabídek v kategorii Dražba a lokalitě Trutnov odpovídá Vašim požadavkům.

Aktuální nabídky (2)

120 EX 46614/10-489 - pozemek v obci Lampertice, okres Trutnov

Zařazení: prodej pozemků les Trutnov, Lampertice

Plocha lesa: m2

Jedná se o pozemek v obci Lampertice, okres Trutnov. Pozemek je na východní straně ohraničenýnezpevněnou příjezdovou cestou.

Dražba RD s pozemky s příslušenstvím - podíl 1/2, okr. Trutnov

Zařazení: prodej domů Trutnov, Pilníkov

Stav domu: -

Jedná se o samostatně stojící, přízemní rodinný dům s obytným podkrovím. Konstrukce je zděná z pálených a její stavebně - technický stav je odpovídající špatné údržbě. Bližší informace ve znaleckém posudku.

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Dražba a lokalitě Trutnov z celkového počtu 2.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle kategorie

Nemovitosti dle okresu

Nemovitosti dle mikroregionu

Nemovitosti dle města

Informace o okrese

Okres Trutnov leží na severu Královehradeckého kraje. Na západě sousedí s Libereckým krajem a na severu hraničí s Polskem. Trutnov je největším okresem v kraji s rozlohou 1147 km2. Počet obyvatel žijících na jeho území je 119 tisíc a počet obyvatel na km2 je 104. Ze 75 obcí v Trutnovsku má 12 přidělen statut města. Povrch okresu je velmi členitý. Sever je tvořen Krkonošemi a zbylá část území má pahorkatiný charakter. Nejvyšším místem okresu je Sněžka s nadmořskou výškou 1602 metrů. Směrem od severu k jihu protéhají řeky Labe a Úpa.