0

Dražba Ústí nad Labem

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Dražba Ústí nad Labem. Celkem 4 nabídek v kategorii Dražba a lokalitě Ústí nad Labem odpovídá Vašim požadavkům.

Aktuální nabídky (4)

120 EX 24375/11 pozemek v Ústí nad Labem

Zařazení: prodej pozemků Ústí nad Labem

Plocha pozemku: m2

Jedná se pozemek v Ústí nad Labem. Pozemek je travnatý, nepravidelného tvaru, který je velmi svažitýk jihozápadu.

Dražba RD s pozemky a příslušenstvím - podíl 1/4, okr. Ústí nad Labem

Zařazení: prodej domů Ústí nad Labem

Stav domu: -

Jedná se o samostatně stojící patrový rodinný dům. Nemovitost má 3 nadzemní podlaží. Byty v prvním a druhém patře mají balkon. Bližší informace ve znaleckém posudku.

120 EX 13498/14 penzion v obci Tisá

Zařazení: prodej domů Ústí nad Labem, Tisá

Stav domu: -

Jedná se o penzion v obci Tisá, okresÚstí nad Labem. Budova penzionu je přízemní s obytným podkrovím. Konstrukcebudovy je zděná a střecha je sedlová s krytinou z osinkocementovéšablony. Okna i vchodové dveře jsou plastové. Do podkroví...

Rodinný řadový dům vč. pozemků - Chabařovice

Zařazení: prodej domů Ústí nad Labem, Chabařovice

Stav domu: -

Předmětem nedobrovolné dražby nemovitých věcí je objektbydlení včetně pozemku, se kterým tvoří jednotný funkční celek. Nemovitá věczapsaná na LV č. 681 k. ú. Chabařovice se nachází v obci Chabařovice, okresÚstí nad Labem, kraj Ústecký.Jedná se o řadový...

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Dražba a lokalitě Ústí nad Labem z celkového počtu 4.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle kategorie

Nemovitosti dle města

Informace o okrese

Okres Ústí nad Labem se rozkládá na severu Ústeckého kraje. Na severu hraničí se Spolkovou republikou Německo. Rozloha okresu je 404 km2. Celkový počet obyvatel byl v roce 2009 necelých 118 tisíc a hustota osídlení činila 291 obyvatel na km2. Na severozápadě území se nachází Krušné hory a na jihovýchodě České středohoří. Nejvýše položeným místem je hora Špičák s nadmořskou výškou 723 metrů. Okresem protéká řeka Labe s přítokem Bílina. Okres se skládá ze 23 obcí, z nich 3 mají statut města. K zajímavým historickým památkám patří například hrad Střekov.