0

Dražba Ústí nad Orlicí

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Dražba Ústí nad Orlicí. Celkem 4 nabídek v kategorii Dražba a lokalitě Ústí nad Orlicí odpovídá Vašim požadavkům.

Aktuální nabídky (4)

120 EX 23767/11 pozemek v k.ú. Orlice, okres Ústí nad Orlicí

Zařazení: prodej pozemků zahrada Ústí nad Orlicí, Letohrad

Plocha zahrady: m2

Jedná se o pozemek v k.ú. Orlice, okres Ústí nad Orlicí. Pozemek je obdélníkového tvaru a nachází se v průmyslové části města. Přístup je přes pozemky soukromých vlastníků.

Dražba pozemku (751 m2), okr. Ústí nad Orlicí

Zařazení: prodej pozemků Ústí nad Orlicí, Ostrov

Plocha pozemku: m2

pozemek parc. č. 372 se nachází ve středu zastavěné části obce Ostrov. Jedná se o travnatý rovinný pozemek lichoběžníkovitého tvaru. Bližší informace ve znaleckém posudku.

Dražba pozemku - zahrady (343 m2), okr. Ústí nad Orlicí

Zařazení: prodej pozemků Ústí nad Orlicí, Lanškroun

Plocha pozemku: m2

pozemek parc. č. 2394/3 (zahrada) v kat. území Lanškroun, obec. Lanškroun, okr. Ústí nad Orlicí. Bližší informace ve znaleckém posudku.

120EX2362/16 podíl 1/2 chaty v k.ú. Plchůvky, okres Ústí nad Orlicí

Zařazení: prodej rekreačních objektů Ústí nad Orlicí, Choceň

Stav nemovitosti: -

Jedná se o podíl 1 chaty v k.ú. Plchůvky, okres Ústí nad Orlicí.Objekt je samostatně stojící, patrový, s obyvatelným podkrovím. Konstrukcestavby je smíšená. 1. NP je z lomového kamene a betonu, zbylé části chatyjsou z dřevěných konstrukcí. V 1.NP je...

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Dražba a lokalitě Ústí nad Orlicí z celkového počtu 4.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle kategorie

Nemovitosti dle mikroregionu

Nemovitosti dle města

Informace o okrese

Okres Ústí nad Orlicí je v severovýchodní části Pardubického kraje. Na východě sousedí s Olomouckým krajem, na severozápadě s Královehradeckým krajem a na severu hraničí s Polskem. S rozlohou 1267 km2 je druhým největším okresem v kraji. V roce 2010 byl počet obyvatel 139 tisíc a hustota zalidnění byla 109 obyvatel na km2. Okres se dělí na 115 obcí (10 měst, 2 městyse). Sídlem okresu je město Ústí nad Orlicí. Území okresu je značně členité. Západ je rovinný a severovýchod je hornatý. Nejvyšším místem okresu je Králický Sněžník s nadmořskou výškou 1424 metrů. Mezi řeky, které okresem protékají patří Tichá Orlice, Divoká Orlice, Moravská Sázava a Morava. K historicky zajímavým místům patří zříceniny hradů Lanšperk, Litice a Žampach.