0

Dražba Ústí nad Orlicí

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Dražba Ústí nad Orlicí. Celkem 4 nabídek v kategorii Dražba a lokalitě Ústí nad Orlicí odpovídá Vašim požadavkům.

Aktuální nabídky (4)

120 EX 23767/11 pozemek v k.ú. Orlice, okres Ústí nad Orlicí

Zařazení: prodej pozemků zahrada Ústí nad Orlicí, Letohrad

Plocha zahrady: m2

Jedná se o pozemek v k.ú. Orlice, okres Ústí nad Orlicí. Pozemek je obdélníkového tvaru a nachází se v průmyslové části města. Přístup je přes pozemky soukromých vlastníků.

Dražba RD s pozemky a příslušenstvím - podíl 1/2, okr. Ústí nad Orlicí

Zařazení: prodej domů Ústí nad Orlicí, Džbánov

Stav domu: -

Samostatný přízemní RD s volným půdním prostorem. Konstrukce je zděná. Fasáda je nezateplená. Střecha je sedlová s krytinou z pálených tašek. Bližší informace ve znaleckém posudku.

pozemky v obci Semanín, okr. Ústí nad Orlicí

Zařazení: prodej pozemků zemědělská půda Ústí nad Orlicí, Semanín

Plocha pozemku: m2

Oceňovaná nemovitá věc se nalézá mimo vlastní zastavěné území obce Semanín za zástavbou objektů samostatně stojícího areálu zemědělských a hospodářských staveb, číslo popisné 173 a je přístupná z polní cesty lemující les.

120 EX 10485/14 podíl 1/8 rodinného domu v Mezilesí

Zařazení: prodej domů Ústí nad Orlicí, Cotkytle

Stav domu: -

Jedná se o podíl 1/8 rodinného domu v Mezilesí, okres Ústí nad Orlicí. Objekt je samostatně stojící, přízemní, podsklepený s volným podkrovím. Z inženýrských sítí je nemovitá věc napojena na přípojku elektřiny. Odpady jsou svedeny do žumpy, vytápění...

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Dražba a lokalitě Ústí nad Orlicí z celkového počtu 4.

Často hledané:

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle kategorie

Nemovitosti dle mikroregionu

Nemovitosti dle města

Informace o okrese

Okres Ústí nad Orlicí je v severovýchodní části Pardubického kraje. Na východě sousedí s Olomouckým krajem, na severozápadě s Královehradeckým krajem a na severu hraničí s Polskem. S rozlohou 1267 km2 je druhým největším okresem v kraji. V roce 2010 byl počet obyvatel 139 tisíc a hustota zalidnění byla 109 obyvatel na km2. Okres se dělí na 115 obcí (10 měst, 2 městyse). Sídlem okresu je město Ústí nad Orlicí. Území okresu je značně členité. Západ je rovinný a severovýchod je hornatý. Nejvyšším místem okresu je Králický Sněžník s nadmořskou výškou 1424 metrů. Mezi řeky, které okresem protékají patří Tichá Orlice, Divoká Orlice, Moravská Sázava a Morava. K historicky zajímavým místům patří zříceniny hradů Lanšperk, Litice a Žampach.