0

Dražba Ústí nad Orlicí

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Dražba Ústí nad Orlicí. Celkem 1 nabídek v kategorii Dražba a lokalitě Ústí nad Orlicí odpovídá Vašim požadavkům.

Aktuální nabídky (1)

120 EX 18080/10 podíl 1/2 pozemků v k.ú. Květná u Lukové

Zařazení: prodej pozemků zahrada Ústí nad Orlicí, Luková

Plocha zahrady: m2

Jedná se o podíl 1/2 pozemků v k.ú. Květná u Lukové, okres Ústí nad Orlicí. Na pozemku parc. č. St. 26 jsou zbytky obvodového zdiva původního rodinného domu, jsou určeny k demolici. Pozemky jsou travnaté a neudržované. Přístup k pozemkům je přes pozemek...

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Dražba a lokalitě Ústí nad Orlicí z celkového počtu 1.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle kategorie

Nemovitosti dle města

Informace o okrese

Okres Ústí nad Orlicí je v severovýchodní části Pardubického kraje. Na východě sousedí s Olomouckým krajem, na severozápadě s Královehradeckým krajem a na severu hraničí s Polskem. S rozlohou 1267 km2 je druhým největším okresem v kraji. V roce 2010 byl počet obyvatel 139 tisíc a hustota zalidnění byla 109 obyvatel na km2. Okres se dělí na 115 obcí (10 měst, 2 městyse). Sídlem okresu je město Ústí nad Orlicí. Území okresu je značně členité. Západ je rovinný a severovýchod je hornatý. Nejvyšším místem okresu je Králický Sněžník s nadmořskou výškou 1424 metrů. Mezi řeky, které okresem protékají patří Tichá Orlice, Divoká Orlice, Moravská Sázava a Morava. K historicky zajímavým místům patří zříceniny hradů Lanšperk, Litice a Žampach.