0

Dražba Vsetín

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Dražba Vsetín. Celkem 1 nabídek v kategorii Dražba a lokalitě Vsetín odpovídá Vašim požadavkům.

Aktuální nabídky (1)

Dražba zemědělských pozemků (1 392 m2) - podíl 1/2, okr. Vsetín

Zařazení: prodej pozemků zemědělská půda Vsetín, Ratiboř

Plocha pozemku: m2

Oceňované nemovité věci se nachází u čtyřproudové silnice I/57 Valašské Meziříčí - Vsetín na - 3 -východním okraji obce. Pozemky se nachází v honu a jsou zemědělsky užívány jako pole. Příjezd je po zpevněné, asfaltové silnici. Jedná se o rovinaté pozemky,...

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Dražba a lokalitě Vsetín z celkového počtu 1.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle kategorie

Nemovitosti dle mikroregionu

Nemovitosti dle města

Informace o okrese

Okres Vsetín leží v severovýchodní části Zlínského kraje. Na severozápadě sousedí s Olomouckým krajem, na severu s Moravskoslezským krajem a na jihovýchodě hraničí se Slovenskou republikou. Zaujímá rozlohu 1143 km2 a je tak největším okresem kraje. Povrch je hornatý, na severu se nachází Moravskoslezské Beskydy, na jihovýchodě Javorníky, na západě Hostýnské vrchy a ve středu Vsetínské vrchy. Nejvyšší horou je je Čertův mlýn s nadmořskou výškou 1206 metrů. Územím protéká řeka Bečva. Jejími přítoky jsou Vsetínská a Rožnovká Bečva. V 59 obcích (6 měst) žije 145 tisíc obyvatel. Hustota zalidnění činí 126 obyvatel na km2. Sídlem okresu je město Vsetín. V okrese Vsetín se rozkládá CHKO Beskydy o rozloze 555 km2.