0

Dražba Vsetín

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Dražba Vsetín. Celkem 2 nabídek v kategorii Dražba a lokalitě Vsetín odpovídá Vašim požadavkům.

Aktuální nabídky (2)

120 EX 9777/14-113 podíl 1/5 pozemků v k.ú. Pozděchov

Zařazení: prodej pozemků zahrada Vsetín, Pozděchov

Plocha zahrady: m2

Jedná se o podíl 1/5 pozemků v k.ú. Pozděchov, okres Vsetín. Na pozemcích se nacházejí porosty. Pozemky navazují na pozemky parc. č. St. 273 a parc. č. 705/5. Přístup k nemovité věci je přes pozemky cizích vlastníků.

120 EX 9777/14-112 podíl 1/5 rodinného domu v obci Pozděchov

Zařazení: prodej domů Vsetín, Pozděchov

Stav domu: -

Jedná se o podíl 1/5 rodinného domu v obci Pozděchov, okres Vsetín. Dům je samostatně stojící, přízemní, částečně podsklepený, s volným půdním prostorem. Z inženýrských sítí je nemovitá věc napojena na přípojku elektřiny. U domu se nachází studna. K...

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Dražba a lokalitě Vsetín z celkového počtu 2.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle kategorie

Nemovitosti dle města

Informace o okrese

Okres Vsetín leží v severovýchodní části Zlínského kraje. Na severozápadě sousedí s Olomouckým krajem, na severu s Moravskoslezským krajem a na jihovýchodě hraničí se Slovenskou republikou. Zaujímá rozlohu 1143 km2 a je tak největším okresem kraje. Povrch je hornatý, na severu se nachází Moravskoslezské Beskydy, na jihovýchodě Javorníky, na západě Hostýnské vrchy a ve středu Vsetínské vrchy. Nejvyšší horou je je Čertův mlýn s nadmořskou výškou 1206 metrů. Územím protéká řeka Bečva. Jejími přítoky jsou Vsetínská a Rožnovká Bečva. V 59 obcích (6 měst) žije 145 tisíc obyvatel. Hustota zalidnění činí 126 obyvatel na km2. Sídlem okresu je město Vsetín. V okrese Vsetín se rozkládá CHKO Beskydy o rozloze 555 km2.