0

Dražba Vyškov

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Dražba Vyškov. Celkem 2 nabídek v kategorii Dražba a lokalitě Vyškov odpovídá Vašim požadavkům.

Aktuální nabídky (2)

Dražba zemědělského pozemku (1 309 m2), okr. Vyškov

Zařazení: prodej pozemků zemědělská půda Vyškov, Křižanovice

Plocha pozemku: m2

Pozemky o celkové výměře 1309 m2  (orná půda) sloužící k zemědělskýmúčelům v k.ú. Křižanovice u Bučovic, okr.Vyškov. Pozemek má tvar úzkéhoobdélníku, je přístupný po zpevněné komunikaci.

Rodinný dům včetně pozemků a příslušenství – Kobeřice u Brna

Zařazení: prodej domů Vyškov, Kobeřice u Brna

Stav domu: -

Předmětem nedobrovolné dražby nemovitých věcí je rodinný dům č. p. 191umístěný na parcele parc. č. 467, včetně pozemku parc. č. 467 a pozemek parc.č. 468. Oceňovaná nemovitá je tvořena budovou, pozemky a společně spříslušenstvím tvoří jeden funkční celek....

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Dražba a lokalitě Vyškov z celkového počtu 2.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle kategorie

Nemovitosti dle města

Informace o okrese

Okres Vyškov leží ve východní části Jihomoravského kraje. Na východě sousedí se Zlínským krajem a na severu s Olomouckým krajem. Rozloha okresu činí 876 km2. Povrch je poměrně členitý, a severozápadě leží Drahanská vrchovina a na jihu je Ždánický les. Nejvyšším bodem je vrch Kodál s nadmořskou výškou 600 metrů. Územím protéká řeka Litava s přítokem Rakovec. Počet obyvatel v okrese Vyškov je 89 tisíc a na 1 km2 připadá 102 obyvatel. Z celkového počtu 80 obcí má 5 obcí statut města. K historickým památkám okresu patří torzo rotundy v Pustiměři, zámek ve Vyškově, zámek v Račicích a zámek ve Slavkově u Brna.