0

Dražba Vyškov

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Dražba Vyškov. Celkem 1 nabídek v kategorii Dražba a lokalitě Vyškov odpovídá Vašim požadavkům.

Aktuální nabídky (1)

120 EX 17780/09 rodinný dům s pozemky v obci Nížkovice

Zařazení: prodej domů Vyškov, Nížkovice

Stav domu: -

Jedná se o rodinný dům s pozemky v obci Nížkovice, okres Vyškov. Objekt je řadový, vnitřní, přízemní. V pravé části domu se nachází průjezd s dřevěnými vraty. K domu patří oplocená zahrada, přístup k nemovité věci je po místní zpevněné komunikaci.Pozemky...

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Dražba a lokalitě Vyškov z celkového počtu 1.

Často hledané:

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle kategorie

Nemovitosti dle města

Informace o okrese

Okres Vyškov leží ve východní části Jihomoravského kraje. Na východě sousedí se Zlínským krajem a na severu s Olomouckým krajem. Rozloha okresu činí 876 km2. Povrch je poměrně členitý, a severozápadě leží Drahanská vrchovina a na jihu je Ždánický les. Nejvyšším bodem je vrch Kodál s nadmořskou výškou 600 metrů. Územím protéká řeka Litava s přítokem Rakovec. Počet obyvatel v okrese Vyškov je 89 tisíc a na 1 km2 připadá 102 obyvatel. Z celkového počtu 80 obcí má 5 obcí statut města. K historickým památkám okresu patří torzo rotundy v Pustiměři, zámek ve Vyškově, zámek v Račicích a zámek ve Slavkově u Brna.