0

Dražba Žďár nad Sázavou

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Dražba Žďár nad Sázavou. Celkem 3 nabídek v kategorii Dražba a lokalitě Žďár nad Sázavou odpovídá Vašim požadavkům.

Aktuální nabídky (3)

120EX39179/11 rodinný dům s pozemky v obci Bohdalov, k.ú. Chroustov u Bohdalova, okres Žďár nad Sázavou

Zařazení: prodej domů Žďár nad Sázavou, Bohdalov

Stav domu: -

Jedná se o rodinný dům s pozemky v obci Bohdalov, k.ú. Chroustov u Bohdalova, okres Žďárnad Sázavou. Objekt je samostatně stojící, přízemní, nepodsklepený s volnýmpůdním prostorem. V 1. NP na prostor zádveří umístěného ve veranděnavazuje kuchyně. Z kuchyně...

Dražba zemědělské stavby, okr. Žďár nad Sázavou

Zařazení: prodej komerčních nemovitosti Žďár nad Sázavou, Velké Meziříčí

Stav nemovitosti: -

Zemědělská stavbav obci Rozseč bez č.p. na pozemku parc. č. 51/1: Nemovitost se nachází na severním okraji obce Rozseč.Zastávka autobusu se nachází přibližně 200m od nemovitosti. Budova bylavyužívána k zemědělským účelům (k chovu dobytka). Jedná se o...

Dražba RD s pozemky a příslušenstvím - podíl 1/6, okr. Žďár nad Sázavou

Zařazení: prodej domů Žďár nad Sázavou, Velké Meziříčí

Stav domu: -

Jedná se o krajní, řadovou, přízemní a částečně podsklepený rodinný dům. Konstrukce je zděná a stavebně - technický stav odpovídá dobré údržbě. Stav budovy je původní, udržovaný a využívaný. Bližší informace ve znaleckém posudku.

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Dražba a lokalitě Žďár nad Sázavou z celkového počtu 3.

Často hledané:

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle kategorie

Nemovitosti dle mikroregionu

Nemovitosti dle města

Informace o okrese

Okres Žďár nad Sázavou se nachází ve východní části kraje Vysočina. Na východě sousedí s Jihomoravským krajem a na severu s Pardubickým krajem. Jeho rozloha je 1579 km2. Počet obyvatel je 119 tisíc a hustota populace činí 75 osob na km2. Okres má 174 obcí (6 měst). Jeho území leží převážně v Českomoravské vrchovině. Nejvyšším bodem okresu je Devět skal v nadmořské výšce 836 metrů. Územím protékají řeky Svratka, Bobrůvka a Oslava. Na území okresu se nachází CHKO Žďárské vrchy.