0

Komerční nemovitosti hotely a penziony, Havlíčkův Brod

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Komerční nemovitosti hotely a penziony, Havlíčkův Brod. Celkem 2 nabídek v kategorii Komerční nemovitosti hotely a penziony a lokalitě Havlíčkův Brod odpovídá Vašim požadavkům.
Pronájem kancelářských prostor bývá nejčastěji hledaný pojem ve spojení s komerčními nemovitostmi. I v této kategorii Vám nabízíme širokou nabídku nemovitostí. Pokud hledáte pronájem komerčních prostor, pronájem restaurací či obchodních prostor stačí na formuláři doplnit filtrovací kritéria a z široké nabídky nemovitostí si určitě vyberete.

Aktuální nabídky (2)

Prodej, komerční objekt, Trpišovice

Zařazení: prodej hotely a penziony Havlíčkův Brod, Trpišovice

Stav hotelu: dobrý

Nabízíme k prodeji rekreační objekt v obci Trpišovice, který byl koncipován jako objekt dětského tábora. Objekt se nachází v okrajové části obce nedaleko turisticky vyhledávané rekreační oblasti Stvořidla. Rozestavěná budova je po úpravách vhodná na...

Prodej, hotel, penzion, 4159 m², Borek

Zařazení: prodej hotely a penziony Havlíčkův Brod, Borek

Stav hotelu: dobrý

Prodej hotelu s restaurací s širokou škálou využití o celkové ploše 4159 m2. Kapacita je 10 pokojů (34 lůžek) s vlastním sociálním zařízením, rovněž disponuje restaurací pro 50 osob, včetně kuchyně, skladů a dalšího zázemí. Dále venkovní terasou pro...

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Komerční nemovitosti hotely a penziony a lokalitě Havlíčkův Brod z celkového počtu 2.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle mikroregionu

Informace o okrese

Okres Havlíčkův brod se rozkládá v severní části kraje Vysočina. Na severovýchodě sousedí s Pardubickým krajem a na severozápadě sousedí se Středočeským krajem. Rozloha okresu činí 1264 km2. Počet obyvatel je 95 tisíc a hustota zalidnění je 75 obyvatel na km2. Okres se skládá ze 120 obcí, z nich 8 má statut města. Do severní části okresu zasahují Železné hory, ve zbytku převládá Českomoravská vrchovina. Nejvyšším bodem je Melechov u Trpišovic s nadmořskou výškou 709 metrů. Okresem protékají řeky Sázava, Doubravka, Chrudimka a Želivka.