0

Komerční nemovitosti hotely a penziony, Jihomoravský kraj

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Komerční nemovitosti hotely a penziony, Jihomoravský kraj. Celkem 2 nabídek v kategorii Komerční nemovitosti hotely a penziony a lokalitě Jihomoravský kraj odpovídá Vašim požadavkům.
Pronájem kancelářských prostor bývá nejčastěji hledaný pojem ve spojení s komerčními nemovitostmi. I v této kategorii Vám nabízíme širokou nabídku nemovitostí. Pokud hledáte pronájem komerčních prostor, pronájem restaurací či obchodních prostor stačí na formuláři doplnit filtrovací kritéria a z široké nabídky nemovitostí si určitě vyberete.

Aktuální nabídky (2)

Prodej, penzion, Nedvědice

Zařazení: prodej hotely a penziony Brno-venkov, Nedvědice

Stav hotelu: po rekonstrukci

Prodej penzionu v obci Nedvědice. CP 268 m2. Penzion prošel v posledních 9 letech rekonstrukcí. Jedná se o budovu s 6 pokoji, 4 pokoje mají vlastní sprchový kout a umyvadlo. WC společné na chodbě, společná koupelna na chodbě. Dále je k dispozici vybavená...

Prodej, pension, vodní nádrž, 56532 m2, Střelice u Jevišovic

Zařazení: prodej hotely a penziony Znojmo, Střelice

Stav hotelu: dobrý

Prodej bývalé zemědělské usedlosti Němčický dvůr - areál se nachází v katastrálním území Střelice u Jevišovic mezi obcemi Jevišovice a Slatina v okrese Znojmo nedaleko rekreační oblasti Jevišovické údolní přehrady. Areál se skládá z uzavřeného dvora...

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Komerční nemovitosti hotely a penziony a lokalitě Jihomoravský kraj z celkového počtu 2.

Často hledané: