0

Komerční nemovitosti hotely a penziony, Jihomoravský kraj

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Komerční nemovitosti hotely a penziony, Jihomoravský kraj. Celkem 2 nabídek v kategorii Komerční nemovitosti hotely a penziony a lokalitě Jihomoravský kraj odpovídá Vašim požadavkům.
Pronájem kancelářských prostor bývá nejčastěji hledaný pojem ve spojení s komerčními nemovitostmi. I v této kategorii Vám nabízíme širokou nabídku nemovitostí. Pokud hledáte pronájem komerčních prostor, pronájem restaurací či obchodních prostor stačí na formuláři doplnit filtrovací kritéria a z široké nabídky nemovitostí si určitě vyberete.

Aktuální nabídky (2)

Prodej, penzion, 211 m2, Hlohovec, ul. Chalupky

Zařazení: prodej hotely a penziony Břeclav, Hlohovec

Stav hotelu: po rekonstrukci

Replika staré chalupy, postavená v roce 2003, s moderním interiérem i vybavením, koncipovaná a provozovaná jako penzion se dvěma apartmány k pronájmu. První apartmán 4+1 o výměře 132 m2, druhý apartmán 2+1 o výměře 54 m2. Ke každému apartmánu venkovní...

Informace o ceně v realitní kanceláři

Prodej, pension, vodní nádrž, 56532 m2, Střelice u Jevišovic

Zařazení: prodej hotely a penziony Znojmo, Střelice

Stav hotelu: dobrý

Prodej bývalé zemědělské usedlosti Němčický dvůr - areál se nachází v katastrálním území Střelice u Jevišovic mezi obcemi Jevišovice a Slatina v okrese Znojmo nedaleko rekreační oblasti Jevišovické údolní přehrady. Areál se skládá z uzavřeného dvora...

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Komerční nemovitosti hotely a penziony a lokalitě Jihomoravský kraj z celkového počtu 2.

Často hledané: