0

Komerční nemovitosti hotely a penziony, Kroměříž

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Komerční nemovitosti hotely a penziony, Kroměříž. Celkem 2 nabídek v kategorii Komerční nemovitosti hotely a penziony a lokalitě Kroměříž odpovídá Vašim požadavkům.
Pronájem kancelářských prostor bývá nejčastěji hledaný pojem ve spojení s komerčními nemovitostmi. I v této kategorii Vám nabízíme širokou nabídku nemovitostí. Pokud hledáte pronájem komerčních prostor, pronájem restaurací či obchodních prostor stačí na formuláři doplnit filtrovací kritéria a z široké nabídky nemovitostí si určitě vyberete.

Aktuální nabídky (2)

Prodej, penzion, 1316 m², Chvalčov

Zařazení: prodej hotely a penziony Kroměříž, Chvalčov

Stav hotelu: velmi dobrý

Láká Vás podnikání v oblasti pohostinství a ubytování? Co třeba vlastní penzion? A co třeba tenhle? V přírodním parku Hostýnské vrchy, 5 minut od lyžařského areálu Tesák a 10 Km od města Bystřice pod Hostýnem, obklopena přírodou, se nachází třípatrová...

Informace o ceně v realitní kanceláři

Prodej hotelu, penzionu, 3500 m², Rajnochovice

Zařazení: prodej hotely a penziony Kroměříž, Rajnochovice

Stav hotelu: dobrý

Nabízíme k prodeji ubytovací komplex v exkluzívní části Rajnochovic obklopen lesy a přírodou.Jedná se o šestipatrovou budovu s výtahem a krytým bazénem vhodnou pro rekreaci a odpočinek cca 100 osob.Na pozemku se také nachází šest chat se sociálním zařízením,které...

Informace o ceně v realitní kanceláři

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Komerční nemovitosti hotely a penziony a lokalitě Kroměříž z celkového počtu 2.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Informace o okrese

Okres Kroměříž leží v západní části Zlínského kraje. Na severozápadě sousedí s Olomouckým krajem a na jihozápadě s Jihomoravským krajem. Rozlohou 796 km2 je nejmenším okresem kraje. V roce 2010 byl počet obyvatel 108 tisíc a hustota zalidnění činila 136 obyvatel na km2. Okres se dělí na 79 obcí (7 měst). Sídlem je město Kroměříž. Povrch je převážně rovinný, místy přechází v pahorkatinu. Na severu okresu zasahují na území Hostýnské vrchy a na jihu Chřiby. Územím protéká řeka Morava. V Kroměřížsku se náchází významné historické památky jako Arcibiskupský zámek a Podzámecká zahrada v Kroměříži. K často navštěvovaným místům patří skanzen lidové architektury v Rymicích, poutní kostel na vrcholu Svatého Hostýna a zřícenina hradu Cimburk.