0

Komerční nemovitosti hotely a penziony, Nový Jičín

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Komerční nemovitosti hotely a penziony, Nový Jičín. Celkem 1 nabídek v kategorii Komerční nemovitosti hotely a penziony a lokalitě Nový Jičín odpovídá Vašim požadavkům.
Pronájem kancelářských prostor bývá nejčastěji hledaný pojem ve spojení s komerčními nemovitostmi. I v této kategorii Vám nabízíme širokou nabídku nemovitostí. Pokud hledáte pronájem komerčních prostor, pronájem restaurací či obchodních prostor stačí na formuláři doplnit filtrovací kritéria a z široké nabídky nemovitostí si určitě vyberete.

Aktuální nabídky (1)

Pronájem, penzion, Kopřivnice, ul. Štramberská

Zařazení: pronájem hotely a penziony Nový Jičín, Kopřivnice

Stav hotelu: dobrý

Nabízíme Vám k pronájmu dům v Kopřivnici. V suterénu umístěn bar se zázemím. V prvním a druhém podlaží pokoje, každý s vlastním sociálním zařízením. K dispozici venkovní terasa a oplocená zahrada. Možné využití jako penzion, klub apod. Výhodu nízké náklady...

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Komerční nemovitosti hotely a penziony a lokalitě Nový Jičín z celkového počtu 1.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Informace o okrese

Okres Nový Jičín se rozprostírá v jižní části Moravskoslezského kraje. Na jihu sousedí se Zlínským krajem a na jihozápadě s Olomouským krajem. Zaujímá rozlohu 882 km2. Počet obyvatel činí asi 154 tisíc a na 1 km2 tak připadá 174 obyvatel. Okres se člení do 54 obcí (9 měst). Velká část území má pahorkatinný ráz. Okresem protékají řeky Odra a Lubina.