0

Komerční nemovitosti hotely a penziony, Pelhřimov

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Komerční nemovitosti hotely a penziony, Pelhřimov. Celkem 2 nabídek v kategorii Komerční nemovitosti hotely a penziony a lokalitě Pelhřimov odpovídá Vašim požadavkům.
Pronájem kancelářských prostor bývá nejčastěji hledaný pojem ve spojení s komerčními nemovitostmi. I v této kategorii Vám nabízíme širokou nabídku nemovitostí. Pokud hledáte pronájem komerčních prostor, pronájem restaurací či obchodních prostor stačí na formuláři doplnit filtrovací kritéria a z široké nabídky nemovitostí si určitě vyberete.

Aktuální nabídky (2)

Prodej, penzion, 1328 m2, Březina u Pelhřimova

Zařazení: prodej hotely a penziony Pelhřimov, Hořepník

Stav hotelu: velmi dobrý

Nabízíme k prodeji samostatně stojící dům nacházející se ve velmi pěkné a klidné přírodní lokalitě za obcí Březina u Hořepníku, okres Pelhřimov. Nemovitost do této podoby vznikla úpravou dobového mlýna. Dispozice: hlavní společenská místnost s krbem...

Sleva 5%
4 250 000,- Kč
4 050 000,- Kč

Prodej, penzion, 2348 m², Obrataň - Sudkův Důl

Zařazení: prodej hotely a penziony Pelhřimov, Obrataň

Stav hotelu: velmi dobrý

Nabízíme Vám k prodeji penzion se stodolou, o zastavěné ploše 662 m2 a zahradou 1686 m2. Penzion má svou zaběhlou klientelu po celý rok, kapacita pensionu je cca 20 míst. V současnosti se penzion pronajímá aprobačním studentům (učitelé) a je plně obsazen,...

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Komerční nemovitosti hotely a penziony a lokalitě Pelhřimov z celkového počtu 2.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle mikroregionu

Informace o okrese

Okres Pelhřimov leží v západní části kraje Vysočina a sousedí s Jihočeským a Středočeským krajem. Území je velmi členité, průměrná nadmořská výška se pohybuje v rozmezí 550-600 metrů. Na území okresu pramení řeka Želivka. Rozloha okresu je 1290 km2. Počet obyvatel je 73 tisíc a hustota zalidnění je 56 obyvatel na km2. Z celkového počtu 120 obcí má 9 statut města a 3 byly stanoveny městysem.