0

Komerční nemovitosti hotely a penziony, Prachatice

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Komerční nemovitosti hotely a penziony, Prachatice. Celkem 2 nabídek v kategorii Komerční nemovitosti hotely a penziony a lokalitě Prachatice odpovídá Vašim požadavkům.
Pronájem kancelářských prostor bývá nejčastěji hledaný pojem ve spojení s komerčními nemovitostmi. I v této kategorii Vám nabízíme širokou nabídku nemovitostí. Pokud hledáte pronájem komerčních prostor, pronájem restaurací či obchodních prostor stačí na formuláři doplnit filtrovací kritéria a z široké nabídky nemovitostí si určitě vyberete.

Aktuální nabídky (2)

Prodej, penzion, restaurace, Stachy, ul. Šebestov, 11467 m2

Zařazení: prodej hotely a penziony Prachatice, Stachy

Stav hotelu: po rekonstrukci

Nabízíme k prodeji nově zrekonstruovaný Penzion s restaurací se zavedenou klientelou a vlastním parkovištěm na trase z Vimperka do Kašperských Hor. Celková kapacita lůžek je 45. Jeden apartmán a 9 pokojů nabízí příjemné ubytování nedaleko lyžařských...

Informace o ceně v realitní kanceláři

Prodej, hotel, penzion, 920 m², Husinec, ul. Jeronýmova

Zařazení: prodej hotely a penziony Prachatice, Husinec

Stav hotelu: dobrý

Nabízíme k prodeji krásný a velice rozlehlý penzion v Šumavské obci Husinec. Penzion je v centru obce s uzavřeným dvorem. V zadní části je zahrada o rozloze 200 m2. Dispozičně je velice pěkně řešený. V přízemí jsou dvě hospůdky, v jedné z nich je kuchyně...

Sleva 1%
8 850 000,- Kč
8 750 000,- Kč

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Komerční nemovitosti hotely a penziony a lokalitě Prachatice z celkového počtu 2.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle mikroregionu

Informace o okrese

Okres Prachatice leží v jihozápadní části Jihočeského kraje. Na jihu sousedí s Rakouskem, na jihozápadě s Německem a na severozápadě s Plzeňským krajem. Hranice s Německem je tvořena hřebeny Šumavy. Velká část okresu je tvořena podhorskou vrchovinou a vyznačuje se nadmořskou výškou v rozmezí 600-800 metrů. Na západě okresu pramení řeka Vltava a na jihu se nachází Národní park Šumava. Rozloha okresu je 1375 km2 a žije zde 52 tisíc obyvatel. Hustota obyvatelstva dosahuje pouze 37 obyvatel na km2. Z 65 obcí v okresu Prachatice má 6 přidělen statut města.