0

Komerční nemovitosti hotely a penziony, Příbram

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Komerční nemovitosti hotely a penziony, Příbram. Celkem 2 nabídek v kategorii Komerční nemovitosti hotely a penziony a lokalitě Příbram odpovídá Vašim požadavkům.
Pronájem kancelářských prostor bývá nejčastěji hledaný pojem ve spojení s komerčními nemovitostmi. I v této kategorii Vám nabízíme širokou nabídku nemovitostí. Pokud hledáte pronájem komerčních prostor, pronájem restaurací či obchodních prostor stačí na formuláři doplnit filtrovací kritéria a z široké nabídky nemovitostí si určitě vyberete.

Aktuální nabídky (2)

Prodej, pivovar s restaurací a hotelem

Zařazení: prodej hotely a penziony Příbram, Jince

Stav hotelu: velmi dobrý

Nabízíme ojedinělou příležitost k prodeji - rodinný pivovar Vilém s vlastní restaurací, salónkem, zahradní restaurací a hotelem s 12 pokoji. Nachází se ve velmi zajímavé lokalitě v Jincích v okrese Příbram. Objekt má celkovou plochu pozemků zapsanou...

Prodej, hotel s restaurací, 490 m2, Březnice, ul. Náměstí

Zařazení: prodej hotely a penziony Příbram, Březnice

Stav hotelu: dobrý

Prodej zavedeného hotelu v samém centru města Březnice na náměstí, které je vzdálené 20Km od Příbrami. V přízemí se nachází restaurace s terasou. V prvním i druhém nadzemním podlaží jsou pokoje a zázemí pro personál. Kapacita je 21 lůžek, 3 apartmány...

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Komerční nemovitosti hotely a penziony a lokalitě Příbram z celkového počtu 2.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle mikroregionu

Informace o okrese

Příbramsko se nachází v jižní části Středočeského kraje a sousedí s Jihočeským a Plzeňským krajem. S rozlohou 1692 km2 je okres Příbram největším v kraji. Území je značně členité. Okresem protéká řeka Vltava na které jsou vodní nádrže Orlík a Slapy. Velká část území je zalesněna. Okres má malou hustotu populace, celkový počet obyvatel je 112 tisíc. V okresu Příbram je celkem 121 obcí (7 měst, 1 městys) a jeho sídlem je město Příbram.