0

Komerční nemovitosti hotely a penziony, Šumperk

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Komerční nemovitosti hotely a penziony, Šumperk. Celkem 2 nabídek v kategorii Komerční nemovitosti hotely a penziony a lokalitě Šumperk odpovídá Vašim požadavkům.
Pronájem kancelářských prostor bývá nejčastěji hledaný pojem ve spojení s komerčními nemovitostmi. I v této kategorii Vám nabízíme širokou nabídku nemovitostí. Pokud hledáte pronájem komerčních prostor, pronájem restaurací či obchodních prostor stačí na formuláři doplnit filtrovací kritéria a z široké nabídky nemovitostí si určitě vyberete.

Aktuální nabídky (2)

Prodej, penzion a restaurace, Loučná nad Desnou

Zařazení: prodej hotely a penziony Šumperk, Loučná nad Desnou

Stav hotelu: velmi dobrý

Nabízíme k prodeji zavedený penzion s restaurací v atraktivní rekreační lokalitě v podhůří Jeseníků. Restaurace disponuje kapacitou cca 45 osob a unikátní zahradní stavbou - krytou terasou pro posezení až 90 osob. V ubytovací části penzionu se nachází...

Prodej, hotel, penzion, 1710 m², Hynčina

Zařazení: prodej hotely a penziony Šumperk, Hynčina

Stav hotelu: dobrý

K prodeji nabízíme nemovitost, v obci Hynčina nedaleko Zábřehu na Moravě, která po menší rekonstrukci je možná využít jako penzion. Dům je rozdělen do tří podlaží. V prvním podlaží se nachází vstupní místnost s krbem a posezením, kuchyně, pokoj. Ve druhém...

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Komerční nemovitosti hotely a penziony a lokalitě Šumperk z celkového počtu 2.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle mikroregionu

Informace o okrese

Okres Šumperk leží v Olomouckém kraji. Na východě sousedí s Moravskoslezským krajem, na západě s Pardubickým krajem a na severozápadě hraničí s Polskem. Povrch je velmi členitý. Nadmořská výška se zvedá směrem z jihu k severu. Na východě okresu je Nízký Jeseník, na severu Hrubý Jeseník a na západě jsou Orlické hory. Okresem protékají řeky Morava a Desná. Šumpersko má rozlohu 1313 km2 a řadí se tak na druhé místo v kraji. V 78 obcích (8 měst) žije 125 tisíc obyvatel. Hustota populace činí 95 osob na km2. Sídlem okresu je město Šumperk.