0

Komerční nemovitosti kanceláře, Plzeň-jih

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Komerční nemovitosti kanceláře, Plzeň-jih. Celkem 4 nabídek v kategorii Komerční nemovitosti kanceláře a lokalitě Plzeň-jih odpovídá Vašim požadavkům. Rozhodli jste se pro Vaše malé podníkání či velkou firmu najít nové kancelářské prostory k pronájmu? Nebo chcete kanceláře přímo koupit? V naší široké nabídce naleznete kanceláře které jsou v moderních budovách v centru města ale i v klidných okrajových částech. Řada kancelářských prostor je nabízena včetně vlastního garážového nebo parkovacího stání. Připojení k internetu bývá samozřejmostí.

Aktuální nabídky (4)

Pronájem - Nebytové prostory v obci Stod

Zařazení: pronájem kanceláře Plzeň-jih, Stod

Stav kanceláře: velmi dobrý

Pronájem - Nebytové prostory v obci Stod. Naše společnost Vám nabízí dlouhodobý pronájem nebytových prostor o výměře 85 m2 v přízemí prvorepublikové vily poblíž centra města Stod v Hradecké ulici. Jde o tři místnosti a sociální zařízení bývalé lékárny....

Pronájem, kancelář, 23 m2, Přeštice, ul. Rybova

Zařazení: pronájem kanceláře Plzeň-jih, Přeštice

Stav kanceláře: po rekonstrukci

Na pronájem kancelář o výměře 23 m2 v Rybově ulici v Přešticích. V kanceláři je kuchyňská linka s chladničkou. Kancelář i WC je po vkusné rekonstrukci. Kancelář je umístěna v přízemí domu.

Pronájem kanceláře Přeštice, Zahradní ulice

Zařazení: pronájem kanceláře Plzeň-jih, Přeštice

Stav kanceláře: velmi dobrý

Nabízíme Vám k pronájmu kancelář v přízemí komerčního objektu v Přešticích, v Zahradní ulici naproti Základní škole J. Hlávky. Kancelář s WC a umývárnou o výměře 25 m2 je vytápěna plynovými kamny WAW.

Pronájem, kancelářský prostor, 50 m², Lužany

Zařazení: pronájem kanceláře Plzeň-jih, Lužany

Stav kanceláře: po rekonstrukci

Pronájem kancelářských prostorů o rozloze 50 m² v obci Lužany - Plzeň jih. Jedná se o 2 nově zrekonstruované kanceláře v přízemí budovy, ke kterým náleží 2 společné WC na chodbě po rekonstrukci. Měsíční nájemné je 5 000 Kč. U budovy se nachází parkoviště,...

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Komerční nemovitosti kanceláře a lokalitě Plzeň-jih z celkového počtu 4.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle mikroregionu

Informace o okrese

Okres Plzeň-jih leží v západní části Plzeňského kraje. Na východě sousedí s Jihočeským a Středočeským krajem. Povrch je tvořen mírně zvlněnou pahorkatinou. Územím protékají řeky Radbuza, Úhlava a Úslava. Dále je vodstvo zastoupeno také velkým počtem rybníků, z nichž největším je Žinkovský rybník. Rozloha okresu je 990 km2. Počet obyvatel je 61 tisíc a hustota obyvatelstva je 62 osob na km2. Okres Plzeň-jih se skládá z 90 obcí, z toho 7 má statut města.