0

Komerční nemovitosti kanceláře, Sokolov

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Komerční nemovitosti kanceláře, Sokolov. Celkem 3 nabídek v kategorii Komerční nemovitosti kanceláře a lokalitě Sokolov odpovídá Vašim požadavkům. Rozhodli jste se pro Vaše malé podníkání či velkou firmu najít nové kancelářské prostory k pronájmu? Nebo chcete kanceláře přímo koupit? V naší široké nabídce naleznete kanceláře které jsou v moderních budovách v centru města ale i v klidných okrajových částech. Řada kancelářských prostor je nabízena včetně vlastního garážového nebo parkovacího stání. Připojení k internetu bývá samozřejmostí.

Aktuální nabídky (3)

Pronájem, kanceláře, 96 m2, Kraslice, ul. Sněžná cesta

Zařazení: pronájem kanceláře Sokolov, Kraslice

Stav kanceláře: velmi dobrý

Nabízíme k pronájmu 5 kanceláří o celkové ploše 96 m2. Celá budova prošla rekonstrukcí v roce 2015. Možnost dílčího pronájmu. Nutno vidět. Více informací v RK. K dispozici ihned. Majitel požaduje nájem, vratnou kauci, zálohu na energie + provize RK.

Pronájem, kanceláře 26,6 m2, Sokolov, ul.nábř. Petra Bezruče

Zařazení: pronájem kanceláře Sokolov

Stav kanceláře: velmi dobrý

Nabízíme k pronájmu kanceláře o celkové velikosti podlahové plochy 26,6 m2 umístěné v 1.patře domu. Kanceláře jsou celkem dvě, vstupní je velikosti 10,4 m2, druhá má 16,2 m2. Vstup domu je bezbariérový, k dispozici je i výtah. V každé místnosti je umyvadlo....

Pronájem, kanceláře 41 m2, Sokolov, ul. nábř. Petra Bezruče

Zařazení: pronájem kanceláře Sokolov

Stav kanceláře: velmi dobrý

Nabízíme k pronájmu kanceláře o celkové velikosti podlahové plochy 41 m2 umístěné ve 2.patře domu. Kanceláře jsou celkem dvě, každá o velikosti 20,5 m2. Vstup domu je bezbariérový, k dispozici je i výtah. V každé místnosti je umyvadlo. WC a kuchyňka...

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Komerční nemovitosti kanceláře a lokalitě Sokolov z celkového počtu 3.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle okresu

Nemovitosti dle mikroregionu

Informace o okrese

Okres Sokolov se nachází v Karlovarském kraji. Na severu hraničí se Spolkovou republikou Německo. Jeho rozloha činí 754 km2. Povrch je velmi členitý. Severní část území tvoří Krušné hory a na jihu zasahuje na území Slavkovský les. Nejvýše položeným místem okresu je Špičák s nadmořskou výškou 991 metrů. Územím protéká řeka Ohře s přítokem Svatava. Z 38 obcí v okrese Sokolov má 12 statut města. Sídlem je Město Sokolov. Počet obyvatel byl v roce 2009 kolem 95 tisíc a hustota zalidnění činila 126 osob na km2.