0

Komerční nemovitosti kanceláře, Ústí nad Orlicí

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Komerční nemovitosti kanceláře, Ústí nad Orlicí. Celkem 5 nabídek v kategorii Komerční nemovitosti kanceláře a lokalitě Ústí nad Orlicí odpovídá Vašim požadavkům. Rozhodli jste se pro Vaše malé podníkání či velkou firmu najít nové kancelářské prostory k pronájmu? Nebo chcete kanceláře přímo koupit? V naší široké nabídce naleznete kanceláře které jsou v moderních budovách v centru města ale i v klidných okrajových částech. Řada kancelářských prostor je nabízena včetně vlastního garážového nebo parkovacího stání. Připojení k internetu bývá samozřejmostí.

Aktuální nabídky (5)

Pronájem, kanceláře, 70m2, Ústí nad Orlicí

Zařazení: pronájem kanceláře Ústí nad Orlicí

Stav kanceláře: dobrý

Nabízíme k pronájmu prostory v 1NP v centru Ústí nad Orlicí na náměstí. Prostory jsou vhodné jako kanceláře, popřípadě lze využít i jinak. V případě potřeby je možné prostory i rozšířit o další místnosti popř. sklad. Dále je zde možnost využití společné...

Pronájem, kancelář, 42 m2, Choceň, ul. Husova

Zařazení: pronájem kanceláře Ústí nad Orlicí, Choceň

Stav kanceláře: dobrý

Pronájem, dvě propojené kanceláře, výměra 42 m2. Frekventované místo, 2. patro, bez vybavení. Volné ihned. Energie jsou v ceně nájmu. K nájmu se hradí DPH. Vratná kauce není, poplatek RK sedm tisíc. Možnost sdílené kanceláře za rozdělené nájemné.

Sleva 6%
5 200,- Kč
4 900,- Kč

Pronájem, kancelář, 187 m2, Ústí nad Orlicí, T. G. Masaryka

Zařazení: pronájem kanceláře Ústí nad Orlicí

Stav kanceláře: dobrý

Pronájem, nebytové prostory, centrum města, 2. patro. K dispozici jednotlivé kanceláře, jednací hala, chodba, kuchyňka, oddělená WC. Nyní se vyklízí. Vlastní měřiče spotřeby. K nájmu se platí energie. Jednorázově se hradí vratná kauce a poplatek RK....

Informace o ceně v realitní kanceláři

Pronájem, kancelář, Žamberk, 14 m²

Zařazení: pronájem kanceláře Ústí nad Orlicí, Žamberk

Stav kanceláře: velmi dobrý

Pronajmeme menší kancelář v 1.patře zděného domu umístěného ve středu města Žamberk na Masarykově náměstí. Kancelář má okno do klidné zahrady, společnou toaletu a chodbu s ostatními dvěma kancelářemi. Vynikající místo, velmi příznivá cena! Jakékoli dotazy...

Pronájem, kanceláře, 122 m2, Česká Třebová, Staré náměstí

Zařazení: pronájem kanceláře Ústí nad Orlicí, Česká Třebová

Stav kanceláře: dobrý

Pronájem, 4 propojené kanceláře, chodba, kuchyňka, 2x WC. 1. patro, na náměstí. Volné ihned. K nájmu se hradí energie. Vratná kauce dvacet tisíc, poplatek RK 1 nájem. Parkování na náměstí nebo za domem.

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Komerční nemovitosti kanceláře a lokalitě Ústí nad Orlicí z celkového počtu 5.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Informace o okrese

Okres Ústí nad Orlicí je v severovýchodní části Pardubického kraje. Na východě sousedí s Olomouckým krajem, na severozápadě s Královehradeckým krajem a na severu hraničí s Polskem. S rozlohou 1267 km2 je druhým největším okresem v kraji. V roce 2010 byl počet obyvatel 139 tisíc a hustota zalidnění byla 109 obyvatel na km2. Okres se dělí na 115 obcí (10 měst, 2 městyse). Sídlem okresu je město Ústí nad Orlicí. Území okresu je značně členité. Západ je rovinný a severovýchod je hornatý. Nejvyšším místem okresu je Králický Sněžník s nadmořskou výškou 1424 metrů. Mezi řeky, které okresem protékají patří Tichá Orlice, Divoká Orlice, Moravská Sázava a Morava. K historicky zajímavým místům patří zříceniny hradů Lanšperk, Litice a Žampach.