0

Pronájem obchodních prostor pro okres Havlíčkův Brod

Realitní server RealHit přináší nabídky pronájmu obchodních prostor pro okres Havlíčkův Brod. Můžete si vyhledat pronájem kanceláří, hotelů, penzionů, ubytování, restaurací a dalších obchodních prostor v okrese Havlíčkův Brod. Pronájem obchodních prostor můžete využít k podnikání. Obchodní prostory k pronájmu se mohou využít k provozu restaurace, kavárny, hotelu, penzionu nebo pracovně pro kanceláře.

Aktuální nabídky (3)

Prodej, obchodní prostory, Přibyslav

Zařazení: prodej obchodní prostory Havlíčkův Brod, Přibyslav

Stav nemovitosti: dobrý

Nabízíme k prodeji budovu s obchodními prostory v Přibyslavi o celkové ploše 508 m2. Tři samostatné vchody. V objektu je zavedená prodejna s pečivem a pošta. Budova se nachází v centru obce. Parkování na ulici. Více informací u makléře.

Sleva 2%
4 990 000,- Kč
4 900 000,- Kč

Pronájem, obchod a služby, Ledeč nad Sázavou, ul. Havlíčkova

Zařazení: pronájem obchodní prostory Havlíčkův Brod, Ledeč nad Sázavou

Stav nemovitosti: dobrý

Hledáte reprezentativní prostory pro svoji lékařskou praxi, služby nebo prodejnu nedaleko historického centra v Ledči nad Sázavou? Nabízíme Vám k pronájmu komerční prostory v nové budově, která se nachází 200 m od náměstí. Samostatný vchod je situován...

Prodej, obchodní prostor, Havlíčkův Brod, 5332 m²

Zařazení: prodej obchodní prostory Havlíčkův Brod

Stav nemovitosti: dobrý

Nabízíme k prodeji skladový/obchodní areál v Havličkovo Brodě. Celková výměra pozemků projektu čítá 5332 m2. Na pozemcích se nachází tyto objekty: - skladové hala, nezateplená o výměře ca 650 m2 - zastřešená plocha o výměře ca 570 m2 - správní/administrativní...

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Komerční nemovitosti obchodní prostory a lokalitě Havlíčkův Brod z celkového počtu 3.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle mikroregionu

Informace o okrese

Okres Havlíčkův brod se rozkládá v severní části kraje Vysočina. Na severovýchodě sousedí s Pardubickým krajem a na severozápadě sousedí se Středočeským krajem. Rozloha okresu činí 1264 km2. Počet obyvatel je 95 tisíc a hustota zalidnění je 75 obyvatel na km2. Okres se skládá ze 120 obcí, z nich 8 má statut města. Do severní části okresu zasahují Železné hory, ve zbytku převládá Českomoravská vrchovina. Nejvyšším bodem je Melechov u Trpišovic s nadmořskou výškou 709 metrů. Okresem protékají řeky Sázava, Doubravka, Chrudimka a Želivka.