0

Pronájem obchodních prostor pro okres Rokycany

Realitní server RealHit přináší nabídky pronájmu obchodních prostor pro okres Rokycany. Můžete si vyhledat pronájem kanceláří, hotelů, penzionů, ubytování, restaurací a dalších obchodních prostor v okrese Rokycany. Pronájem obchodních prostor můžete využít k podnikání. Obchodní prostory k pronájmu se mohou využít k provozu restaurace, kavárny, hotelu, penzionu nebo pracovně pro kanceláře.

Aktuální nabídky (2)

Pronájem, obchodní objekt, 1911 m2, Zbiroh, ul. Sládkova

Zařazení: pronájem obchodní prostory Rokycany, Zbiroh

Stav nemovitosti: dobrý

Pronájem obchodního objektu ve Zbiroze. Jedná se o dvoupodlažní budovu, v přízemí jsou výrobní a skladovací prostory a sociální zázemí, v prvním patře se nachází výtah, otevřený prostor bývalé kuchyně se sociálním zázemím. Celý objekt je oplocen a hlídaný...

Informace o ceně v realitní kanceláři

Prodej, obchodní prostor, Rokycany, 73 m²

Zařazení: prodej obchodní prostory Rokycany

Stav nemovitosti: dobrý

Nabízíme k prodeji obchodní prostory o celkové výměře 73 m2 v Plzeňské ulici v Rokycanech. Prostor k podnikání se nachází v přízemí trojpodlažního domu, na který je velmi dobře vidět z frekventované silnice a je jen pár metrů od dvou navštěvovaných supermarketů....

Sleva 17%
2 399 000,- Kč
1 999 000,- Kč

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Komerční nemovitosti obchodní prostory a lokalitě Rokycany z celkového počtu 2.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle města

Informace o okrese

Okres Rokycany leží v severovýchodní části Plzeňského kraje. Na východě sousedí se Středočeským krajem. Jeho celková rozloha činí 575 km2. Severní část území je tvořena Křivoklátskou vrchovinou a jižní část je tvořena Brdy. Nejvýše položeným místem je Radeč s nadmořskou výškou 721 metrů. Územím protéká řeka Klabava a podél západní hranice teče řeka Berounka. V roce 2010 byl počet obyvatel okresu Rokycany 47 tisíc a hustota obyvatelstva byla 82 osob na km2. Počet obcí v okrese je 68, z toho 6 má statut města. Sídlem je město Rokycany.