0

Komerční nemovitosti Opava

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Komerční nemovitosti Opava. Celkem 1 nabídek v kategorii Komerční nemovitosti a lokalitě Opava odpovídá Vašim požadavkům.
Pronájem kancelářských prostor bývá nejčastěji hledaný pojem ve spojení s komerčními nemovitostmi. I v této kategorii Vám nabízíme širokou nabídku nemovitostí. Pokud hledáte pronájem komerčních prostor, pronájem restaurací či obchodních prostor stačí na formuláři doplnit filtrovací kritéria a z široké nabídky nemovitostí si určitě vyberete.

Aktuální nabídky (1)

Pronájem, kancelářské prostory, 38 m2, Opava - Předměstí

Zařazení: pronájem kanceláře Opava-Předměstí

Stav kanceláře: novostavba

Dovolujeme si Vám nabídnout k pronájmu kancelářské prostory, o rozloze 38,15 m2, v novostavbě obchodní budovy. Prostory jsou reprezentativní a nacházejí se v 2. patře se schodištěm ze žuly a jsou vytápěné podlahovým topením. Každý prostor v budově je...

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Komerční nemovitosti a lokalitě Opava z celkového počtu 1.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle mikroregionu

Informace o okrese

Okres Opava leží ve středu Moravskoslezského kraje. Na jihozápadě sousedí s Olomouckým krajem a na severovýchodě hraničí s Polskem. S rozlohou 1113 km2 je třetím nejvetším okresem kraje. V 77 obcích okresu (7 měst, 1 městys) žije 179 tisíc obyvatel a na 1 km2 připadá 160 obyvatel. Sídlem okresu je město Opava. Území okresu je tvořeno Hornoslezskou nížinou na severovýchodě a Nízkým jeseníkem na jihozápadě. Hlavním tokem okresu je řeka Opava s přítokem Moravicí. Na Moravici leží vodní nádrž Kružberk.