0

Komerční nemovitosti sklady, Trutnov

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Komerční nemovitosti sklady, Trutnov. Celkem 1 nabídek v kategorii Komerční nemovitosti sklady a lokalitě Trutnov odpovídá Vašim požadavkům. Pokud hledáte skladové prostory, jste na správném místě. V nabídce máme skladové prostory různých velikostí. Často jsou součástí prostor i kancelářské (administrativní) prostory, gáráže a další součástí zázemí. Pomocí filtrovacího formuláře si můžete vyhledat prstory pouze určité velikosti. Dále je možné filtrovat podle stavu budovy - často jsou hledány objekty ve výstavbě, novostavby či objekty určené k demolici.

Aktuální nabídky (1)

Pronájem, skladový prostor, 2619 m², Úpice

Zařazení: pronájem sklady Trutnov, Úpice

Stav skladu: dobrý

Nabízíme k pronájmu skladové prostory v Úpici o celkové výměře 2619m². Sklad je rozdělen na děvět částí s kapacitou až cca 6000 palet. Možnost pronajmout pouze některé části. Do areálu je možný příjezd nákladních vozidel i kamionů. Příjem materiálu je...

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Komerční nemovitosti sklady a lokalitě Trutnov z celkového počtu 1.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle mikroregionu

Informace o okrese

Okres Trutnov leží na severu Královehradeckého kraje. Na západě sousedí s Libereckým krajem a na severu hraničí s Polskem. Trutnov je největším okresem v kraji s rozlohou 1147 km2. Počet obyvatel žijících na jeho území je 119 tisíc a počet obyvatel na km2 je 104. Ze 75 obcí v Trutnovsku má 12 přidělen statut města. Povrch okresu je velmi členitý. Sever je tvořen Krkonošemi a zbylá část území má pahorkatiný charakter. Nejvyšším místem okresu je Sněžka s nadmořskou výškou 1602 metrů. Směrem od severu k jihu protéhají řeky Labe a Úpa.