0

Ostatní nemovitosti garáže

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Ostatní nemovitosti garáže. Celkem 417 nabídek v kategorii Ostatní nemovitosti garáže odpovídá Vašim požadavkům.
Pokud hledáte levné garáže, tak si v Naší nabídce určitě vyberete. Garáže mají většinou betonovou podladu a plechová vrata. Doporučujeme dále vyhledávat podle kritéria upřesnění lokality.

Aktuální nabídky (417)

Prodej, garáž, Ústí nad Labem, 18 m²

Zařazení: prodej garáže Ústí nad Labem

Stav nemovitosti: velmi dobrý

Reality 11 Vám zprostředkují prodej garáže ve velmi dobrém stavu o výměře 18m² s elektřinou. Doporučuji prohlídku Ev. číslo: 18842.

Garážové stání, Holušická, Praha 11 - Chodov

Zařazení: prodej garáže Praha 4 Praha 11

Stav nemovitosti: velmi dobrý

Nabízíme prodej samostatně uzamykatelného garážového stání o výměře 18,33 m2 v garážovém domě, v lokalitě Praha 11 - Chodov. Parkovací dům je umístěn u obchodního centra Chodov. Vjezd do garážového domu je zajištěn vraty na dálkové ovládání s automatickým...

Prodej, garáž, 18 m2, Praha 5 - Motol

Zařazení: prodej garáže Praha Motol

Stav nemovitosti: velmi dobrý

Nabízíme prodej garáže, 18 m2, Garáž je umístěna v uzamčeném komplexu. V blízkosti autobusové i tramvajové zastávky Motol.

Pronájem dvougaráže 38 m2, Praha 4, ul. Bohuslava Martinů

Zařazení: prodej garáže Praha 4 Praha 4

Stav nemovitosti: dobrý

Nabízíme k pronájmudružstevní gvougaráž 38 m2, v uzavřeném a oploceném objektu s kamerovým systém , kde se nacházejí společné garáže, ul. Bohuslava Martinů, Praha 4. Garáže jsou zděné, se zavedenou elektřinou a jsou situované po čtyřech parkovacích...

Prodej, garáž, 20 m2, Praha 10 - Dolní Měcholupy

Zařazení: prodej garáže Praha Dolní Měcholupy

Stav nemovitosti: velmi dobrý

Nabízíme zděnou řadovou garáž o ploše 20 m2 v Praze - Dolních Měcholupech. Garáž je v osobním vlastnictví, stojí na vlastním pozemku o velikosti 33 m2 a nachází se v ulici U Přejezdu na okraji vilové čtvrti, přímo vedle ulice Kutnohorská. Do garáže lze...

Prodej, garáž, Praha 4 - Michle

Zařazení: prodej garáže Praha Michle

Stav nemovitosti: dobrý

Nabízíme řadovou garáž 19 m2 v osobním vlastnictví v blízkosti sídliště 5 minut od stanice metra Kačerov. Garáž je v dobrém technickém stavu. Vlastníkem pozemku pod garáží jsou České dráhy a.s., za pozemek se platí roční nájemné. Více informací u makléře.

Prodej, garáž, Praha 9 - Vysočany, ul. Pod Krocínkou

Zařazení: prodej garáže Praha Vysočany

Stav nemovitosti: dobrý

Prodej samostatně uzamykatelné řadové garáže se zavedenou elektřinou umístěné v oploceném areálu. Garáž je v družstevním vlastnictví. Na pozemku je možnost použití vody k mytí auta, spotřeba vody a elektřiny je zahrnuta v ceně nájemného. Více informací...

Sleva 6%
350 000,- Kč
330 000,- Kč

Prodej, garáž, 20 m2, Praha - Hostivař

Zařazení: prodej garáže Praha Hostivař

Stav nemovitosti: dobrý

Prodej garáže o výměře 20 m2 v Praze 10 - Hostivaři. Garáž je uzavřena plechovými vraty. Budova je zabezpečena kamerovým systémem. Vjezd je na dálkové ovládaní. Elektřina řešena autobaterií. Pro více informací kontaktujte realitního makléře.

Prodej, garáž, 33 m2, Praha 10 - Dolní Měcholupy

Zařazení: prodej garáže Praha Dolní Měcholupy

Stav nemovitosti: velmi dobrý

Prodej krajní řadové garáže na vlastním pozemku s možností připojení elektřiny. Zpevněná příjezdová cena. Lokalita vilová čtvrť. Plocha garáže 21 m2. Celková plocha pozemku je 33 m2.

Prodej, garáž, Praha 10 - Michle, ul. Novobohdalecká

Zařazení: prodej garáže Praha Michle

Stav nemovitosti: dobrý

Prodej samostatné garáže umístěné v bloku, postavené na pozemku Hlavního města Prahy. V garáži není zavedena elektřina, ale prostor před ní je osvětlený veřejným osvětlením. Garáž má novou střechu. Pozemek ve správě magistrátu. Více informací u makléře.

Prodej, garáž, Praha, Radotín

Zařazení: prodej garáže Praha Radotín

Stav nemovitosti: dobrý

Nabízíme k prodeji řadovou garáž v Radotíně. Samostatně uzamykatelná garáž se nachází v blízkosti železniční tratě a sídliště. Garáž v původním udržovaném stavu bez inženýrských sítí. Výhodou osobní vlastnictví garáže i pozemku, přístup po zpevněné obecní...

Prodej, garáž, Praha - Michle, ul. Novobohdalecká

Zařazení: prodej garáže Praha Michle

Stav nemovitosti: špatný

Nabízíme vám k prodeji zděnou řadovou garáž v osobním vlastnictví, na pronajatém pozemku. Garáž má betonovou podlahu, stěny obložené dřevem. 1. vrata dřevěná, 2. vrata železná (jistící). Městská hromadná doprava 200 m.

Prodej, garáž, Praha 2, 3 m²

Zařazení: prodej garáže Praha 10 Vinohrady

Stav nemovitosti: velmi dobrý

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje kupi hrobového místa (možnost uložení rakve nebo urny) na hřbitově v Praze 3 - Žižkjov, hřbitov Olšany, v oddělení 10a, plocha 3,53 m². Nájemné je zaplacené do března 2020 (platí se na 10 let a činí 7854,-Kč). Jedná se...

Sleva 14%
69 000,- Kč
59 000,- Kč

Prodej garážového stání, P4-Pankrác/Krč- novostavba

Zařazení: prodej garáže Praha 4 Krč

Stav nemovitosti: novostavba

Nabízíme k prodeji garážové stání v novém bytovém domě v Panuškově ulici ulici. Stání se nachází v novém bytovém domě ve 2.PP a má výměru 14 m2. K dispozici ihned.

Prodej garáže, Praha 4 - Braník.

Zařazení: prodej garáže Praha 4 Braník

Stav nemovitosti: dobrý

Nabízíme k prodeji zděnou garáž stojící na vlastním pozemku, o velikosti 18 m2, v Praze 4 - Braník. Pro více informací nás kontaktujte.

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Ostatní nemovitosti garáže z celkového počtu 417.

Často hledané: