0

Ostatní nemovitosti garáže, Litoměřice

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Ostatní nemovitosti garáže, Litoměřice. Celkem 3 nabídek v kategorii Ostatní nemovitosti garáže a lokalitě Litoměřice odpovídá Vašim požadavkům.
Pokud hledáte levné garáže, tak si v Naší nabídce určitě vyberete. Garáže mají většinou betonovou podladu a plechová vrata. Doporučujeme dále vyhledávat podle kritéria upřesnění lokality.

Aktuální nabídky (3)

Prodej, garáž, 20 m2, Lovosice

Zařazení: prodej garáže Litoměřice, Lovosice

Stav nemovitosti: velmi dobrý

Prodej garáže o výměře 20 m2 v klidné lokalitě města Lovosice. Garáž má nové rozvody elektřiny, nutno zapojit. Volná ihned.

Prodej, garáž, Litoměřice, ul. Žernosecká

Zařazení: prodej garáže Litoměřice

Stav nemovitosti: dobrý

K prodeji garáž na okraji města Litoměřic. Garáž má nově udělanou střechu, je v ní zavedena elektřina 230V. Vrata na zámek. Rychlá dostupnost. Nachází se u ul. Žernosecká s velmi dobrou dostupností. Garáž je ihned k dispozici. Pro sjednání prohlídky...

Pronájem garáže ve Štětí

Zařazení: pronájem garáže Litoměřice, Štětí

Stav nemovitosti: dobrý

Nabízíme k pronájmu prostornou garáž v obci Štětí. Garáž je o velikosti 22m2. Měsíční nájemné je 1 200,-Kč. Vratná kauce/jistota je ve výši dvou měsíčních nájmů, tedy 2 400,-Kč. Upřednostňujeme dlouhodobí pronájem. Volejte v pracovní dny od 7 - 14:00...

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Ostatní nemovitosti garáže a lokalitě Litoměřice z celkového počtu 3.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle mikroregionu

Informace o okrese

Okres Litoměřice leží na východě Ústeckého kraje. Na severovýchodě sousedí s Libereckým krajem a na jihovýchodě se Středočeským krajem. Jeho rozloha činí 1032 km2. Jih okresu je rovinný a na severu se nachází České středohoří. Nejvýše položeným místem je vrchol Milešovky s nadmořskou výškou 837 metrů. Územím protékají řeky Labe a Ohře. V roce 2009 byl počet obyvatel okresu 118 tisíc a hustota zalidnění byla 114 obyvatel na km2. Z celkového počtu 105 obcí má 11 statut města. Sídlem je město Litoměřice.