0

Ostatní nemovitosti garáže, Mělník

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Ostatní nemovitosti garáže, Mělník. Celkem 5 nabídek v kategorii Ostatní nemovitosti garáže a lokalitě Mělník odpovídá Vašim požadavkům.
Pokud hledáte levné garáže, tak si v Naší nabídce určitě vyberete. Garáže mají většinou betonovou podladu a plechová vrata. Doporučujeme dále vyhledávat podle kritéria upřesnění lokality.

Aktuální nabídky (5)

Prodej garáže, OV, 18 m2, Mělník, ulice Mladoboleslavská

Zařazení: prodej garáže Mělník

Stav nemovitosti: dobrý

K prodeji garáž v osobním vlastnictví na Mělníku, ulice Mladoboleslavská. Garáž je zděná a řadová, má celkovou plochu 18 m2, je zde zavedena elektřina a stojí na vlastním pozemku. Garáž má 5x zámek, je pod kamerou, nikdy nebyla vykradena, v roce 2012...

Sleva 3%
335 000,- Kč
325 000,- Kč

Pronájem garáže 17 m2, Kralupy nad Vltavou

Zařazení: pronájem garáže Mělník, Kralupy nad Vltavou

Stav nemovitosti: dobrý

Pronájem garáže 17 m2. Garáž je částečně vybavena jako dílna a je zde přivedena elektřina. Vrata opatřena třemi zámky. Poplatky a služby: 50.

Prodej garáže 16 m2 Bezručova, Mělník

Zařazení: prodej garáže Mělník

Stav nemovitosti: dobrý

Bojíte se o Vaše auto při parkování na ulici? Nebo jen hledáte prostor, kam uskladnit například sezónní věci? Mám pro Vás garáž na Mělníku v Bezručově ulici za Kauflandem. Pro více informací se na mne neváhejte obrátit. Těším se na Vás, realitní makléř...

Zděná garáž 18 m2, Neratovice

Zařazení: prodej garáže Mělník, Neratovice

Stav nemovitosti: dobrý

Specialista na Neratovice Vám exkluzivně nabízí k prodeji zděnou odvětranou garáž na parcele 18 m2 v Neratovicích. Garáž je zastřešená pultovou střechou, s trámovým stropem s rákosovým podbitím a střešní krytinu tvoří azbestocementová vlnovka ve spádu....

Prodej, garáž, Nová Ves, 28 m²

Zařazení: prodej garáže Mělník, Nová Ves

Stav nemovitosti: dobrý

Nabízíme prodej garáže, která se nachází v obci Vepřek, 25 km od Prahy, hned vedle dálnice. Garáž má 28 m2 zastavěné plochy, k ní náleží i půda. Vhodná pro uskladnění věcí, pro rybáře (200 m vzdušnou čarou od řeky Vltavy).

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Ostatní nemovitosti garáže a lokalitě Mělník z celkového počtu 5.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle mikroregionu

Informace o okrese

Okres Mělník se nachází na severním okraji Středočeského kraje okolo soutoku řek Vltavy a Labe. Území je převážne rovinaté, převládají nížiny. Sever okresu je položený výše. Velikostí je okres na 10. místě ve Středočeském kraji s rozlohou 701 km2. Hustota zalidnění je jedna z největších v kraji se 145 obyvateli na km2 a celkový počet obyvatel byl v roce 2009 kolem 101 000. Do okresu náleží 69 obcí, z toho má 7 obcí status města a 1 obec je městys. Sídlem okresu je město Mělník.