0

Ostatní nemovitosti garáže, Olomouc

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Ostatní nemovitosti garáže, Olomouc. Celkem 5 nabídek v kategorii Ostatní nemovitosti garáže a lokalitě Olomouc odpovídá Vašim požadavkům.
Pokud hledáte levné garáže, tak si v Naší nabídce určitě vyberete. Garáže mají většinou betonovou podladu a plechová vrata. Doporučujeme dále vyhledávat podle kritéria upřesnění lokality.

Aktuální nabídky (5)

Pronájem venkovní parkovacího stání č. 29 ul. tř. Míru, Olomouc

Zařazení: pronájem garáže Olomouc

Stav nemovitosti: novostavba

Elite real service s.r.o Vám nabízí pronájem venkovního parkovací stání č. 29 na ulici tř. Míru, Olomouc. Přístup z ulice Na Letné. Kauce ve výši 1.000,-Kč. Největší nabídku novostaveb - nových bytů, byty na prodej, byty k pronájmu a informace o naši...

Pronájem, garáž, Olomouc, 16 m²

Zařazení: pronájem garáže Olomouc

Stav nemovitosti: dobrý

Pronájem garáže v Olomouci - Řepčíně. Garáž se nachází v oploceném areálu u železáren. Výborná dostupnost díky MHD a ČD. Prostory jsou suché, mohou být využity i pro dlouhodobé skladování. Přívod elektřiny není zaveden.

Prodej, garáž, 20 m2, Uničov, ul. Litovelská

Zařazení: prodej garáže Olomouc, Uničov

Stav nemovitosti: dobrý

Nabízíme k prodeji garáž v Uničově na ulici Litovelská. Zděná cihlová garáž o výměře 20 m2 se nachází v garážovém komplexu. V garáži je zavedena elektřina, vrata jsou křídlová, plechová. Ihned k dispozici. Více informací u RK.

Pronájem vnitřního garážového stání se sklepní kójí Wolkerova, Olomouc - centrum

Zařazení: pronájem garáže Olomouc

Stav nemovitosti: novostavba

Elite real service s.r.o. Vám v zastoupení majitele nabízí pronájem vnitřního garažového parkovacího stání č.81 a sklepní kóje č.14 v suterénu domu na ulici Wolkerova v Olomouci - centrum. Plocha sklepní kóje 9,15 m2. Dálkové ovládaní vrat telefonním...

Prodej, garáž, 15 m2, Olomouc, ul. Heyrovského

Zařazení: prodej garáže Olomouc

Stav nemovitosti: velmi dobrý

Prodej zděné garáže v osobním vlastnictví o výměře 15 m2 (5,6 m x 2,7 m) v parkovacím domě v Olomouci na ulici Heyrovského. Garáž se nachází v přízemí budovy garážového komplexu. Garáž má dvoukřídlé plechové dveře a je uzamykatelná se světlíkem. Litá...

350 000,- Kč
Nová

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Ostatní nemovitosti garáže a lokalitě Olomouc z celkového počtu 5.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle mikroregionu

Nemovitosti dle města

Informace o okrese

Okres Olomouc leží v Olomouckém kraji. Na východě sousedí s Moravskoslezským krajem a na západě s Pardubickým krajem. Zaujímá rozlohu 1620 km2 a je tak největším okresem kraje. Převážná část území leží v nížině. Na severovýchodě zasahuje na území Nízký Jeseník a na východě leží Odérské vrchy. Nejvýše položeným bodem je Fidlův kopec s nadmořskou výškou 680 metrů. Okresem protéká řeka Morava s přítoky Bystřice, Oskava a nachází se zde CHKO Litovelské Pomoraví. Na Olomoucku žije přes 230 tisíc obyvatel s hustota zalidnění činí 141 obyvatel na km2. Okres je tvořen 96 obcemi (6 měst, 3 městysy). Sídlem okresu je město Olomouc. K významným památkám patří Přemyslovský palác, Arcibiskupský palác a chrám svatého Mořice.