0

Ostatní nemovitosti garáže, Pelhřimov

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Ostatní nemovitosti garáže, Pelhřimov. Celkem 1 nabídek v kategorii Ostatní nemovitosti garáže a lokalitě Pelhřimov odpovídá Vašim požadavkům.
Pokud hledáte levné garáže, tak si v Naší nabídce určitě vyberete. Garáže mají většinou betonovou podladu a plechová vrata. Doporučujeme dále vyhledávat podle kritéria upřesnění lokality.

Aktuální nabídky (1)

Prodej, ostatní pozemky, Horní Cerekev

Zařazení: prodej garáže Pelhřimov, Horní Cerekev

Stav nemovitosti: velmi dobrý

Nabízíme k prodeji zděnou garáž v Horní Cerekvi o výměře 25 m2 se zavedenou elektřinou, která je nově přistavěna k řadě původních garáží. Veškeré informace Vám rádi poskytneme při prohlídce.

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Ostatní nemovitosti garáže a lokalitě Pelhřimov z celkového počtu 1.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle mikroregionu

Informace o okrese

Okres Pelhřimov leží v západní části kraje Vysočina a sousedí s Jihočeským a Středočeským krajem. Území je velmi členité, průměrná nadmořská výška se pohybuje v rozmezí 550-600 metrů. Na území okresu pramení řeka Želivka. Rozloha okresu je 1290 km2. Počet obyvatel je 73 tisíc a hustota zalidnění je 56 obyvatel na km2. Z celkového počtu 120 obcí má 9 statut města a 3 byly stanoveny městysem.