0

Ostatní nemovitosti garáže, Praha-východ

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Ostatní nemovitosti garáže, Praha-východ. Celkem 1 nabídek v kategorii Ostatní nemovitosti garáže a lokalitě Praha-východ odpovídá Vašim požadavkům.
Pokud hledáte levné garáže, tak si v Naší nabídce určitě vyberete. Garáže mají většinou betonovou podladu a plechová vrata. Doporučujeme dále vyhledávat podle kritéria upřesnění lokality.

Aktuální nabídky (1)

Pronájem garáže Brandýs nad Labem

Zařazení: pronájem garáže Brandýs nad Labem-Stará Boleslav Brandýs nad Labem

Stav nemovitosti: dobrý

Dovolujeme si Vám nabídnout pronájem garáže o velikosti 23 m2 v ul. Husova, Brandýs nad Labem. Měsíční nájem činí 2.000,-Kč. Garáž je k dispozici od 1.8.2020. V případě jakýchkoliv dotazů mě neváhejte kontaktovat a budu se těšit na prohlídku :-).

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Ostatní nemovitosti garáže a lokalitě Praha-východ z celkového počtu 1.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle mikroregionu

Informace o okrese

Okres Praha-východ leží ve Středočeském kraji. Tvar okresu je protáhlý ve sěru sever-jih. Jižní část je značně členitá, kdežto na severu převládají nížiny a protéká tudy řeka Labe. Hustotou osídlení patří okres k lidnatějším v kraji se 187 obyvateli na km2 a celkový počet obyvatel byl v roce 2009 téměř 142 tisíc. Rozloha okresu je 755 km2. Okresním městem je Praha, která ale není součástí okresu Praha-východ. Celkem je v okrese 110 obcí, z toho 8 měst a 4 městyse. Mezi zajímavé historické památky patří kostel sv. Václava ve Staré Boleslavi, zámek v Brandýse nad Labem a zřícenina hradu Jenštejn.