0

Ostatní nemovitosti garáže, Rychnov nad Kněžnou

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Ostatní nemovitosti garáže, Rychnov nad Kněžnou. Celkem 1 nabídek v kategorii Ostatní nemovitosti garáže a lokalitě Rychnov nad Kněžnou odpovídá Vašim požadavkům.
Pokud hledáte levné garáže, tak si v Naší nabídce určitě vyberete. Garáže mají většinou betonovou podladu a plechová vrata. Doporučujeme dále vyhledávat podle kritéria upřesnění lokality.

Aktuální nabídky (1)

Prodej, garáž, 65 m2, Skuhrov nad Bělou

Zařazení: prodej garáže Rychnov nad Kněžnou, Skuhrov nad Bělou

Stav nemovitosti: dobrý

V exkluzivním zastoupení nabízíme trojgaráž ve Skuhrově nad Bělou o ploše 65 m2. Na nemovitosti je možnost přistavění patra. Skuhrov nad Bělou je vstupní branou Orlických hor, je zde vše co člověk potřebuje, škola, školka, sportoviště, obchody, pošta,...

Sleva 9%
770 000,- Kč
700 000,- Kč

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Ostatní nemovitosti garáže a lokalitě Rychnov nad Kněžnou z celkového počtu 1.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle mikroregionu

Informace o okrese

Okres Rychnov nad Kněžnou leží ve východní části Královehradeckého kraje. Na jihu sousedí s Pardubickým krajem a na jihovýchodě hraničí s Polskem. Jeho rozloha je 982 km2. V roce 2010 zde žilo 79 tisíc obyvatel a hutota obyvatel byla pouhých 81 osob na km2. Okres se dělí na 80 obcí, z nich 9 má statut města. Jihozápadní část území má rovinný charakter a v severovýchodní části se nachází Orlické hory. Nejvýče položeným místem je Velká Deštná s nadmořskou výškou 1115 metrů. Okresem protéká řeka Orlice s přítoky Divoká a Tichá Orlice.