0

Ostatní nemovitosti garáže, Svitavy

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Ostatní nemovitosti garáže, Svitavy. Celkem 2 nabídek v kategorii Ostatní nemovitosti garáže a lokalitě Svitavy odpovídá Vašim požadavkům.
Pokud hledáte levné garáže, tak si v Naší nabídce určitě vyberete. Garáže mají většinou betonovou podladu a plechová vrata. Doporučujeme dále vyhledávat podle kritéria upřesnění lokality.

Aktuální nabídky (2)

Prodej garáže, 23 m², Rychnov na Moravě

Zařazení: prodej garáže Svitavy, Rychnov na Moravě

Stav nemovitosti: dobrý

Nabízíme k prodeji garáž o celkové ploše 23 m2 v centru obce Rychnov na Moravě. Možnost připojení na elektřinu. Doporučujeme prohlídku. Další informace u makléře.

Sleva 13%
150 000,- Kč
130 000,- Kč

Pronájem, garáž, Svitavy, 21 m²

Zařazení: pronájem garáže Svitavy

Stav nemovitosti: velmi dobrý

Nabízíme Vám k dlouhodobému pronájmu velice zachovalou garáž na sídlišti " Pod vlakovým nádražím" ve Svitavách. Jedná se o zděnou řadovou garáž bez elektřiny a vody. Měsíční nájemné garáže činní 1.000,-Kč+ jednorázová odměna pro RK za zprostředkování...

Sleva 33%
1 500,- Kč
1 000,- Kč

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Ostatní nemovitosti garáže a lokalitě Svitavy z celkového počtu 2.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle mikroregionu

Nemovitosti dle města

Informace o okrese

Okres Svitavy se rozprostírá na jihovýchodě Pardubického kraje. Na východě sousedí s Olomouckým krajem, na jihu s Jihomoravským krajem a na jihozápadě s krajem Vysočinou. Převážná část území má pahorkatiný charakter. Okresem protékají řeky Svitava, Třebůvka a Loučná. Svitavy jsou s rozlohou 1379 km2 největším okresem v kraji. Celkový počet obyvatel je 105 tisíc a hustota zalidnění je 76 osob na km2. Okres je rozdělen na 116 obcí (7 měst). Sídlem je město Svitavy. K historicky zajímavým lokacím patří hrad Svojanov, zámek v Litomyšli a středověké opevnění města Poličky.