0

Ostatní nemovitosti garáže, Trutnov

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Ostatní nemovitosti garáže, Trutnov. Celkem 1 nabídek v kategorii Ostatní nemovitosti garáže a lokalitě Trutnov odpovídá Vašim požadavkům.
Pokud hledáte levné garáže, tak si v Naší nabídce určitě vyberete. Garáže mají většinou betonovou podladu a plechová vrata. Doporučujeme dále vyhledávat podle kritéria upřesnění lokality.

Aktuální nabídky (1)

Pronájem, garáž, Špindlerův Mlýn, 20 m²

Zařazení: pronájem garáže Trutnov, Špindlerův Mlýn

Stav nemovitosti: dobrý

Nabízíme Vám pronájem řadové garáže na okraji Špindlerova Mlýna v Bedřichově v Krkonoších. Užitná plocha je 20m2.

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Ostatní nemovitosti garáže a lokalitě Trutnov z celkového počtu 1.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle mikroregionu

Informace o okrese

Okres Trutnov leží na severu Královehradeckého kraje. Na západě sousedí s Libereckým krajem a na severu hraničí s Polskem. Trutnov je největším okresem v kraji s rozlohou 1147 km2. Počet obyvatel žijících na jeho území je 119 tisíc a počet obyvatel na km2 je 104. Ze 75 obcí v Trutnovsku má 12 přidělen statut města. Povrch okresu je velmi členitý. Sever je tvořen Krkonošemi a zbylá část území má pahorkatiný charakter. Nejvyšším místem okresu je Sněžka s nadmořskou výškou 1602 metrů. Směrem od severu k jihu protéhají řeky Labe a Úpa.