0

Ostatní nemovitosti Jindřichův Hradec

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Ostatní nemovitosti Jindřichův Hradec. Celkem 1 nabídek v kategorii Ostatní nemovitosti a lokalitě Jindřichův Hradec odpovídá Vašim požadavkům.
Pokud hledáte levné garáže, tak si v Naší nabídce určitě vyberete. Garáže mají většinou betonovou podladu a plechová vrata. Doporučujeme dále vyhledávat podle kritéria upřesnění lokality.

Aktuální nabídky (1)

Prodej, chata, Smržov, 26 m²

Zařazení: prodej chaty Jindřichův Hradec, Smržov

Stav nemovitosti: dobrý

Exkluzivně nabízím prodej dřevěné chaty v blízkosti rybníka Dvořiště o zastavěné ploše 26m2. Chatka se sedlovou eternitovou střechou s obytným podkrovím se nachází na vlastním pozemku. Pozemek okolo chaty je obecní. Hezky upravená chata o s dispozicí...

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Ostatní nemovitosti a lokalitě Jindřichův Hradec z celkového počtu 1.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle města

Informace o okrese

Okres Jindřichův Hradec se nachází na východě Jihočeského kraje. Na jihu sousedí s Rakouskem a na východě sousedí s Jihomoravským krajem. Je to největší okres v Jihočeském kraji s rozlohou 1944 km2. Okresem protéhá řeka Lužnice a na území se také nachází velké množstvý rybníků, které zabírájí 6% plochy okresu. Největším z nich je Rožmberk s rozlohou 720 ha. Na jihozápadě okresu se nachází CHKO Třeboňsko. Počet obyvatel v okrese je 93 tisíc a hustota zalidnění je 48 obyvatel na km2. V okrese je 106 obcí (13 měst, 1 městys). K zajímavým historickým památkám v okrese patří jádra měst Jindřichův Hradec a Třeboň.