0

Ostatní nemovitosti Kladno

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Ostatní nemovitosti Kladno. Celkem 2 nabídek v kategorii Ostatní nemovitosti a lokalitě Kladno odpovídá Vašim požadavkům.
Pokud hledáte levné garáže, tak si v Naší nabídce určitě vyberete. Garáže mají většinou betonovou podladu a plechová vrata. Doporučujeme dále vyhledávat podle kritéria upřesnění lokality.

Aktuální nabídky (2)

Pronájem, Kladno, 18 m²

Zařazení: pronájem ch nemovitostí Kladno

Stav nemovitosti: velmi dobrý

Pronájem garáže 18 m2, Wolkerova ulice, Kladno. V garáži není zavedená elektřina. Platba nájmu vždy na 3 měsíce předem. Provize RK ve výši 3 000 Kč. Volná ihned. Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N84186.

Prodej, garáž, Kladno, ul. V. Paiskra

Zařazení: prodej garáže Kladno

Stav nemovitosti: dobrý

Nabízíme k prodeji řadovou garáž 21 m2 v osobním vlastnictví, nacházející se v kolonii garáží vedle ulice V. Paiskra v Kladně Kročehlavech.

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Ostatní nemovitosti a lokalitě Kladno z celkového počtu 2.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle mikroregionu

Nemovitosti dle města

Informace o okrese

Okres Kladno leží v severozápadní části Středočeského kraje. Spadá pod něj 100 obcí, z toho 8 má přiznán status města a 2 obce jsou městysem. Sídlem okresu je město Kladno. Počet obyvatel okresu je 159 tisíc a hustota zalidnění je 221 obyvatel na km2, čímž se okres řadí k nejlidnatějším v kraji. Rozloha okresu je 720 km2.