0

Ostatní nemovitosti Kolín

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Ostatní nemovitosti Kolín. Celkem 2 nabídek v kategorii Ostatní nemovitosti a lokalitě Kolín odpovídá Vašim požadavkům.
Pokud hledáte levné garáže, tak si v Naší nabídce určitě vyberete. Garáže mají většinou betonovou podladu a plechová vrata. Doporučujeme dále vyhledávat podle kritéria upřesnění lokality.

Aktuální nabídky (2)

Prodej, chata, Tři Dvory, 720 m²

Zařazení: prodej chaty Kolín, Tři Dvory

Stav nemovitosti: dobrý

Rekreační areál u koupaliště, 9482 m2, restaurace a zázemí 770 m2, taneční parket, venkovní zahrádka se slunečníky, parkování 300 míst zdarma, prostor pro kemp, Tři Dvory, Kolín Nabízíme na prodej dlouhodobě provozovaný rekreační areál u koupaliště...

Prodej, chata, Bečváry, 80 m²

Zařazení: prodej chaty Kolín, Bečváry

Stav nemovitosti: před rekonstrukcí

Exkluzivně nabízím na prodej chalupu o dispozici 3+1 a užitné ploše 80 m2, která leží na pozemku o velikosti 463 m2. Vše se nachází v obci Bečváry, okres Kolín. Chalupa byla postavena v roce 1890 a je v zachovalém stavu. Do chalupy je přivedena elektřina...

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Ostatní nemovitosti a lokalitě Kolín z celkového počtu 2.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle mikroregionu

Nemovitosti dle města

Informace o okrese

Okres Kolín je ve východní části Středočeského kraje. Reliéf pozvolna stoupá od východu k západu a od severu k jihu. Okres zaujímá 8. místo se svou rozlohou 744 km2. S počtem obyvatel 95 tisíc a hustotou osídlení 128 obyvatel na km2 patří k průměrným okresům kraje. Okres Kolín má 89 obcí, z toho 6 obcí má přidelen statut města a 3 obce jsou městysem.