0

Ostatní nemovitosti Litoměřice

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Ostatní nemovitosti Litoměřice. Celkem 1 nabídek v kategorii Ostatní nemovitosti a lokalitě Litoměřice odpovídá Vašim požadavkům.
Pokud hledáte levné garáže, tak si v Naší nabídce určitě vyberete. Garáže mají většinou betonovou podladu a plechová vrata. Doporučujeme dále vyhledávat podle kritéria upřesnění lokality.

Aktuální nabídky (1)

Chata 1+1, 41 m², Třebívlice, Dřevce

Zařazení: prodej chaty Litoměřice, Třebívlice

Stav nemovitosti: ve výstavbě

K prodeji patrová chata s č. ev. 218, stavba pro rodinnou rekreaci. Katastrální území Dřevce, obec Třebívlice. Pozemek má rozlohu 472m² a zastavená plocha chaty 41 m² vše je v soukromém vlastnictví. Chata je na zděném základu, podsklepená. 1.NP...

1 400 000,- Kč

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Ostatní nemovitosti a lokalitě Litoměřice z celkového počtu 1.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle mikroregionu

Nemovitosti dle města

Informace o okrese

Okres Litoměřice leží na východě Ústeckého kraje. Na severovýchodě sousedí s Libereckým krajem a na jihovýchodě se Středočeským krajem. Jeho rozloha činí 1032 km2. Jih okresu je rovinný a na severu se nachází České středohoří. Nejvýše položeným místem je vrchol Milešovky s nadmořskou výškou 837 metrů. Územím protékají řeky Labe a Ohře. V roce 2009 byl počet obyvatel okresu 118 tisíc a hustota zalidnění byla 114 obyvatel na km2. Z celkového počtu 105 obcí má 11 statut města. Sídlem je město Litoměřice.