0

Ostatní nemovitosti Louny

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Ostatní nemovitosti Louny. Celkem 5 nabídek v kategorii Ostatní nemovitosti a lokalitě Louny odpovídá Vašim požadavkům.
Pokud hledáte levné garáže, tak si v Naší nabídce určitě vyberete. Garáže mají většinou betonovou podladu a plechová vrata. Doporučujeme dále vyhledávat podle kritéria upřesnění lokality.

Aktuální nabídky (5)

Prodej zámku v Postoloprtech, zámek Postoloprty

Zařazení: prodej historické objekty Louny, Postoloprty

Stav nemovitosti: špatný

Nabízíme prodej zámku v centru města Postoloprty. Nabízíme prodej zámku v centru města Postoloprty. Jedná se trojkřídlou, dvoupatrovou podsklepenou budovu s nádvořím. Zámek je uzavřen klasicistní kovovou branou s mříží z roku 1787. Celková plocha 3 227...

Informace o ceně v realitní kanceláři

Prodej zámku v Cítolibech, zámek Cítoliby

Zařazení: prodej historické objekty Louny, Cítoliby

Stav nemovitosti: špatný

Nabízíme prodej zámku v obci Cítoliby. Nabízíme prodej zámku v obci Cítoliby. Jedná se o jednopatrový trojkřídlý zámek stojící v jihozápadním cípu Tyršova náměstí obce. Na jižní stranu zámku navazuje park. Celková plocha 10 559 m2. Zámek v barokním...

Informace o ceně v realitní kanceláři

K prodeji chata v OV, Bazén, Pergola, Volenice u Počedělic

Zařazení: prodej chaty Louny, Počedělice

Stav nemovitosti: velmi dobrý

Prodej RD - chaty v obci Volenice u Počedělic. Dům byl postaven v roce 2019. Jako stavební materiál byl použít cihla. Zateplená fasáda, plastová okna a dveře. Vytápění domu je řešeno krbem s výměníkem. Kanalizace - septik, užitková voda, ohřev vody je...

Prodej, garáž, 18 m², Louny

Zařazení: prodej garáže Louny

Stav nemovitosti: dobrý

Prodej garáže o výměře 18 m2. Garáž se nachází pod 3. ZŠ v klidné části města. Zavedena elektřina. Více info u přiděleného makléře.

Prodej, garáž, 23 m², Louny

Zařazení: prodej garáže Louny

Stav nemovitosti: dobrý

Prodej garáže o výměře 23 m2 u zimního stadionu v Lounech. Garáž se nachází v klidné části města. Bez el. proudu. Více info u přiděleného makléře.

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Ostatní nemovitosti a lokalitě Louny z celkového počtu 5.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle mikroregionu

Nemovitosti dle města

Informace o okrese

Okres Louny se nachází v jihozápadní části Ústeckého kraje. Na jihovýchodě sousedí se Středočeským krajem, na jihu sousedí s Plzeňským krajem a na jihozápadě sousedí s Karlovarským krajem. Jeho rozloha je 1118 km2 a je tak největším okresem kraje. Počet obyvatel je však pouze 86 tisíc a hustota populace činí 77 obyvatel na km2. Okres je rozdělen do 77 obcí, z toho je 7 měst. Do území okresu zasahují výběžky Doupovských hor a Českého středohoří. Územím protéká řeka Ohře s přítokem Blšanka.