0

Ostatní nemovitosti Opava

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Ostatní nemovitosti Opava. Celkem 3 nabídek v kategorii Ostatní nemovitosti a lokalitě Opava odpovídá Vašim požadavkům.
Pokud hledáte levné garáže, tak si v Naší nabídce určitě vyberete. Garáže mají většinou betonovou podladu a plechová vrata. Doporučujeme dále vyhledávat podle kritéria upřesnění lokality.

Aktuální nabídky (3)

Prodej, chata, Staré Těchanovice, 150 m²

Zařazení: prodej chaty Opava, Staré Těchanovice

Stav nemovitosti: velmi dobrý

Nabízíme k prodeji zděnou chatu 3+1 v chatové osadě u přehrady Kružberk určenou i k celoročnímu obývání. V přízemí chaty se nachází garáž, sklep, kotelna, sauna. Do chaty se lze dostat dvěma vchody V prvním patře je vstupní chodba, vchod do koupelny...

Prodej garáže v Bolaticích

Zařazení: prodej garáže Opava, Bolatice

Stav nemovitosti: velmi dobrý

Nabízíme k prodeji řadovou garáž v centru Bolatic na Opavsku. Výměra 25m2, garáž je velmi výborném stavu - čistá, udržovaná. Ihned k dispozici. Makléř doporučuje.

Pronájem řadové garáže v centru Bolatic na Opavsku.

Zařazení: pronájem garáže Opava, Bolatice

Stav nemovitosti: velmi dobrý

Nabízíme pronájem řadové garáže v centru Bolatic na Opavsku. Jedná se o zděnou garáž o velikosti 25m2. Garáž je suchá, dobře přístupná v dobrém stavu. Příjezd k nemovitosti je po asfaltové komunikaci. Cena pronájmu 2.000,-Kč/měsíčně, kauce 6.000,-Kč,...

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Ostatní nemovitosti a lokalitě Opava z celkového počtu 3.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle mikroregionu

Nemovitosti dle města

Informace o okrese

Okres Opava leží ve středu Moravskoslezského kraje. Na jihozápadě sousedí s Olomouckým krajem a na severovýchodě hraničí s Polskem. S rozlohou 1113 km2 je třetím nejvetším okresem kraje. V 77 obcích okresu (7 měst, 1 městys) žije 179 tisíc obyvatel a na 1 km2 připadá 160 obyvatel. Sídlem okresu je město Opava. Území okresu je tvořeno Hornoslezskou nížinou na severovýchodě a Nízkým jeseníkem na jihozápadě. Hlavním tokem okresu je řeka Opava s přítokem Moravicí. Na Moravici leží vodní nádrž Kružberk.