0

Ostatní nemovitosti Pelhřimov

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Ostatní nemovitosti Pelhřimov. Celkem 3 nabídek v kategorii Ostatní nemovitosti a lokalitě Pelhřimov odpovídá Vašim požadavkům.
Pokud hledáte levné garáže, tak si v Naší nabídce určitě vyberete. Garáže mají většinou betonovou podladu a plechová vrata. Doporučujeme dále vyhledávat podle kritéria upřesnění lokality.

Aktuální nabídky (3)

Prodej, chata, Červená Řečice, 80 m²

Zařazení: prodej chaty Pelhřimov, Červená Řečice

Stav nemovitosti: dobrý

Exkluzivně Vám nabízíme chalupu v klidné části Červené Řečice. Dispozice nemovitosti je 2+1 a oddělený pokoj (výminek), který je spojený s chalupou spojovací chodbou, lze tak bez problémů dům změnit do dispozice 3+1. Půdu je možné upravit pro obytné...

Sleva 13%
1 950 000,- Kč
1 700 000,- Kč

Černovice u Tábora, prodej pozemku - sportoviště a rekreační plocha o výměře 2.257 m2

Zařazení: prodej ch nemovitostí Pelhřimov, Černovice

Stav nemovitosti: dobrý

Prodej pozemku kn p. p.č. 394/8, o výměře 2.257 m2, druh pozemku: ostatní plocha, způsob využití: sportoviště a rekreační ploch, pro kat. území Černovice u Tábora, obec Černovice a to od 14. listopadu 2019 do 4. prosince 2019, formou elektronického aukčního...

Prodej, ostatní pozemky, Horní Cerekev

Zařazení: prodej garáže Pelhřimov, Horní Cerekev

Stav nemovitosti: velmi dobrý

Nabízíme k prodeji zděnou garáž v Horní Cerekvi o výměře 25 m2 se zavedenou elektřinou, která je nově přistavěna k řadě původních garáží. Veškeré informace Vám rádi poskytneme při prohlídce.

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Ostatní nemovitosti a lokalitě Pelhřimov z celkového počtu 3.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle mikroregionu

Informace o okrese

Okres Pelhřimov leží v západní části kraje Vysočina a sousedí s Jihočeským a Středočeským krajem. Území je velmi členité, průměrná nadmořská výška se pohybuje v rozmezí 550-600 metrů. Na území okresu pramení řeka Želivka. Rozloha okresu je 1290 km2. Počet obyvatel je 73 tisíc a hustota zalidnění je 56 obyvatel na km2. Z celkového počtu 120 obcí má 9 statut města a 3 byly stanoveny městysem.