0

Ostatní nemovitosti Praha-západ

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Ostatní nemovitosti Praha-západ. Celkem 3 nabídek v kategorii Ostatní nemovitosti a lokalitě Praha-západ odpovídá Vašim požadavkům.
Pokud hledáte levné garáže, tak si v Naší nabídce určitě vyberete. Garáže mají většinou betonovou podladu a plechová vrata. Doporučujeme dále vyhledávat podle kritéria upřesnění lokality.

Aktuální nabídky (3)

Prodej, chata, Bojanovice, 62 m²

Zařazení: prodej chaty Bojanovice

Stav nemovitosti: dobrý

Nabízíme Vám velice udržovanou chatu 2+kk, 37m2 v Malé Lečici, v krásném prostředí Brd a 20 km nedaleko Slapské přehrady, obklopené stromy a nedotčenou přírodou, na pozemku (639m2). Chata je zděná, bez vody, elektřinu zajišťují solární panely na střeše....

Pronájem garážového stání pro motorku.

Zařazení: pronájem Červený Újezd

Stav nemovitosti: velmi dobrý

Pronájem garážového stání pro motorku.Jedná se o zazimování motorky od listopadu do března.

Pronájem, garáž 34 m2, Tuchoměřice, ul. Ke Statenicím

Zařazení: pronájem garáže Tuchoměřice Tuchoměřice

Stav nemovitosti: velmi dobrý

Nabízíme k pronájmu garáž 34 m2, Tuchoměřice, ul. Ke Statenicím. Bezproblémový přístup přímo ze dvora. Výborně osvětleno. Elektřina 230/400 samostatně měřeno. Velká garážová vrata. Dle dohody voda. Sociální zázemí (WC, umývárna) ve vedlejší budově....

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Ostatní nemovitosti a lokalitě Praha-západ z celkového počtu 3.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Informace o okrese

Okres Praha-západ leží ve Středočeském kraji. Jeho rozloha je 581 km2. Tvar okresu je protáhlý ve směru sever-jih. Společně s okresem Praha-východ obklopuje Prahu. Povrch je velmi členitý. Na jihu okresu je soutok řek Sázava a Vltava a severněji protéká řeka Berounka. Sídlem okresu je město Praha. V okresu Praha-západ je 79 obcí, z toho je 9 měst a 2 jsou městysy. Celkový Počet obyvatel je 117 tisíc. Hustotou zalidnění patří okres k nejlidnatějším v kraji se 201 obyvateli na km2.