0

Ostatní nemovitosti Přerov

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Ostatní nemovitosti Přerov. Celkem 5 nabídek v kategorii Ostatní nemovitosti a lokalitě Přerov odpovídá Vašim požadavkům.
Pokud hledáte levné garáže, tak si v Naší nabídce určitě vyberete. Garáže mají většinou betonovou podladu a plechová vrata. Doporučujeme dále vyhledávat podle kritéria upřesnění lokality.

Aktuální nabídky (5)

Pronájem, Přerov, 13 m²

Zařazení: pronájem ch nemovitostí Přerov

Stav nemovitosti: velmi dobrý

Nabízíme k pronájmu parkovací stání v centru města. Parkovací stání ve dvorním traktu v uzavřeném dvoře s vraty na dálkové ovládání na ul. Brabansko. Volné ihned.

Prodej, garáž, 17 m², Přerov

Zařazení: prodej garáže Přerov

Stav nemovitosti: velmi dobrý

Nabízíme k prodeji garáž v Přerově - Kozlovicích, která má výměru 17 m2, jedná se o družstevní garáž, tedy se neplatí daň z nabytí nemovitosti. Vjezd do kopmlexu garáží je zajištěn branou na dálkové ovládání, v areálu je k dispozici myčka a dále nájedové...

Informace o ceně v realitní kanceláři

Prodej, garáž, 18 m2, Přerov, ul. Kojetínská

Zařazení: prodej garáže Přerov

Stav nemovitosti: velmi dobrý

Nabízíme k prodeji zděnou, řadovou garáž v osobním vlastnictví v Přerově na ul. Kojetínská. Plocha garáže je 18 m2 s plechovými dveřmi. Nachází se v garážovém komplexu, který je oplocený. Více informací u RK.

Informace o ceně v realitní kanceláři

Prodej, garáž, Přerov, ul. Na Hrázi

Zařazení: prodej garáže Přerov

Stav nemovitosti: velmi dobrý

Prodej garáže na ul. Na Hrázi v Přerově. Rozloha garáže je 18 m2. Příjezd ke garáži je volně přístupný. Volná ihned.

Informace o ceně v realitní kanceláři

Prodej, chata, Přerov, 20 m²

Zařazení: prodej chaty Přerov

Stav nemovitosti: dobrý

Ve výhradním zastoupení nabízíme ke koupi podezděnou chatu se zahradou ve vyhledávané lokalitě Pod nemocnicí v Přerově. Chata o zastavěné ploše 23 m čtverečních je podsklepená a je napojena na elektřinu. Zahrada o rozloze 841 metrů čtverečních má vlastní...

750 000,- Kč
Nová

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Ostatní nemovitosti a lokalitě Přerov z celkového počtu 5.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle mikroregionu

Nemovitosti dle města

Informace o okrese

Okres Přerov se rozkládá na jihovýchodě Olomouckého kraje. Na jihovýchodě sousedí se Zlínským krajem a na severovýchodě sousedí s Moravskoslezským krajem. Okres má protáhlý tvar a jeho rozloha činí 845 km2. Povrch je převážně rovinný, na severu do území zasahují Odérské vrchy. Okresem protéká řeka Morava s přítoky Bečvou, Blaty a Válovou. Počet obyvatel je 134 tisíc a na 1 km2 připadá 158 osob. Okres se skládá ze 104 obcí ( 6 měst, 3 městyse). Sídlem okesu je město Přerov. K zajímavým lokacím Přerovska patří zřícenina hradu Helfštýn, Zámek Tovačov a kostel Nanebevzetí Panny Marie.