0

Pozemky pro komerční výstavbu, Havlíčkův Brod

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Pozemky pro komerční výstavbu, Havlíčkův Brod. Celkem 2 nabídek v kategorii Pozemky pro komerční výstavbu a lokalitě Havlíčkův Brod odpovídá Vašim požadavkům.
Naše nabídka obsahuje výčet pozemků. Nejčastěji vyhledávané jsou stavební pozemky neboli pozemky pro bydlení. Pomocí funkce rozšířené filtrování můžete snadno filtrovat podle plochy pozemků a najít tak parcelu, která přesně odpovídá Vašim potřebám.

Aktuální nabídky (2)

Prodej komerčního pozemku 28498 m2, Havlíčkův Brod

Zařazení: prodej pozemků pro komerční výstavbu Havlíčkův Brod

Plocha pozemku: 28498m2

Pro naše klienty jsme připravili skvělou investiční příležitost ke koupi pozemku, včetně rozestavěné haly. Pozemek je nově upravený naveženou zeminou se zhutněním. Celý prostor je tedy připravený k novému podnikání, protože se nachází v průmyslové...

Informace o ceně v realitní kanceláři

ID2 - INSOLVENCE - Prodej stavebního pozemku pro komerční účely 4.263m2,Světlá nad Sázavou

Zařazení: prodej pozemků pro komerční výstavbu Havlíčkův Brod, Světlá nad Sázavou

Plocha pozemku: 4263m2

Prodej stavebního pozemku v rámci insolvenčního řízení za nejvyšší nabídnutou cenu. Nejnižší možná nabídka dle znaleckého posudku je 1.030.000,-Kč.Nabídky je možné zasílat emailem nejpozději do 25.7.2020 a nabídka musí obsahovat základní údaje o zájemci,kontaktní...

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Pozemky pro komerční výstavbu a lokalitě Havlíčkův Brod z celkového počtu 2.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle mikroregionu

Informace o okrese

Okres Havlíčkův brod se rozkládá v severní části kraje Vysočina. Na severovýchodě sousedí s Pardubickým krajem a na severozápadě sousedí se Středočeským krajem. Rozloha okresu činí 1264 km2. Počet obyvatel je 95 tisíc a hustota zalidnění je 75 obyvatel na km2. Okres se skládá ze 120 obcí, z nich 8 má statut města. Do severní části okresu zasahují Železné hory, ve zbytku převládá Českomoravská vrchovina. Nejvyšším bodem je Melechov u Trpišovic s nadmořskou výškou 709 metrů. Okresem protékají řeky Sázava, Doubravka, Chrudimka a Želivka.