0

Pozemky pro komerční výstavbu, Třebíč

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Pozemky pro komerční výstavbu, Třebíč. Celkem 2 nabídek v kategorii Pozemky pro komerční výstavbu a lokalitě Třebíč odpovídá Vašim požadavkům.
Naše nabídka obsahuje výčet pozemků. Nejčastěji vyhledávané jsou stavební pozemky neboli pozemky pro bydlení. Pomocí funkce rozšířené filtrování můžete snadno filtrovat podle plochy pozemků a najít tak parcelu, která přesně odpovídá Vašim potřebám.

Aktuální nabídky (2)

Prodej, pozemek pro komerční výstavbu, Březník, 3628 m²

Zařazení: prodej pozemků pro komerční výstavbu Třebíč, Březník

Plocha pozemku: 3628m2

Nabízíme Vám k prodeji komerční areál bývalého mlýna s administrativní budovou. Areál je dobrém technickém stavu, v současné době nevyužívaný. Prostor je vhodný pro podnikání v oblasti výbory či služeb. Po adaptaci budovy je vhodný pro výstavbu bytů....

Prodej komerčního pozemku 5907 m2 v Kožichovicích, obec Kožichovice

Zařazení: prodej pozemků pro komerční výstavbu Třebíč, Kožichovice

Plocha pozemku: 5907m2

Prodej komerčního pozemku 5907 m2 Kožichovice, okres Třebíč 7 088 000 Kč (1 200 Kč za m2) Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k prodeji pozemek pro komerční výstavbu o šířce 37 m a délce cca 160 m Velmi výhodná strategická poloha v těsné blízkosti...

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Pozemky pro komerční výstavbu a lokalitě Třebíč z celkového počtu 2.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle mikroregionu

Informace o okrese

Okres Třebíč leží v jihovýchodní části kraje Vysočina. Na jihovýchodě sousedí s Jihomoravským krajem a na jihozpadě s Jihočeským krajem. Celková rozloha okresu je 1463 km2 a žije zde přibližne 114 tisíc obyvatel. Na 1 km2 připadá 78 obyvatel. V okrese Třebíč se nachází 167 obcí, z toho má 6 obcí statut města. Povrch je převážne parhokatinný. Územím protékají řeky Oslava a Jihlava, na které leží vodní nádrž Dalešice.