0

Pozemky zemědělská půda, Beroun

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Pozemky zemědělská půda, Beroun. Celkem 2 nabídek v kategorii Pozemky zemědělská půda a lokalitě Beroun odpovídá Vašim požadavkům.
Naše nabídka obsahuje výčet pozemků. Nejčastěji vyhledávané jsou stavební pozemky neboli pozemky pro bydlení. Pomocí funkce rozšířené filtrování můžete snadno filtrovat podle plochy pozemků a najít tak parcelu, která přesně odpovídá Vašim potřebám.

Aktuální nabídky (2)

Orná půda o rozloze 17.369 m2 v obci Chyňava, okr. Beroun

Zařazení: prodej pozemků zemědělská půda Beroun, Chyňava

Plocha pozemku: 17369m2

Orná půda o rozloze 17.369 m2 na hranici obce Chyňava a obce Železná. K pozemku vede nová příjezdová komunikace. Inženýrské sítě jsou od pozemku vzdáleny cca 150 m. Pozemek má tvar obdélníku. Šířka pozemku cca 34 m a délka pozemku cca 540 m. Neváznou...

Orná půda 13.330m² - obec Svatá

Zařazení: prodej pozemků zemědělská půda Beroun, Svatá

Plocha pozemku: 5864m2

Nabízím Vám koupi pozemku určeného pro zemědělské využití, na okraji obce Svatá, nedaleko Berouna. Pozemek o celkové výměře 13.330m² se skládá ze dvou, na sebe přímo navazujících menších pozemků. Nachází se v oblasti zemědělského využití, kde je...

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Pozemky zemědělská půda a lokalitě Beroun z celkového počtu 2.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle mikroregionu

Informace o okrese

Okres Beroun leží v západní části Středočeského kraje. S rozlohou 662 km2 zaujímá 11. místo v kraji. Koncem roku 2009 byl počet obyvatel okresu okolo 84 tisíc. Tím se řadí k nejméně obydleným okresům kraje. Hustota osídlení je asi 125 obyvatel na km2. Okres je tvořen 85 obcemi a z toho 6 obcí má přiznán status města. Sídlo okresu je ve městě Beroun.